Neville: „Manchester był bezzębny, żałośnie powolny”

redakcja

Autor:redakcja

02 kwietnia 2022, 21:56 • 1 min czytania

Reklama
Neville: „Manchester był bezzębny, żałośnie powolny”

Manchester United zremisował dziś przed własną publicznością z Leicester City. Zniesmaczony postawą „Czerwonych Diabłów” był Gary Neville, były obrońca ekipy z Old Trafford, a obecnie ekspert telewizyjny.

Reklama

– Manchester United był dziś kompletnie bezzębny. Piłkarze są żałośnie powolni. Bez dynamiki, brakuje przyspieszenia akcji. Gdyby Leicester się mocniej postarało w końcówce, mogłoby wywieźć dziś komplet punktów – wściekał się Neville, podsumowując występ Manchesteru.

Naturalnie w innym tonie mecz komentował trener Ralf Rangnick. – Druga połowa była lepsza niż pierwsza. W pierwszej mieliśmy problem, aby znaleźć odpowiedni rytm po przerwie na kadrę. Oddaliśmy rywalowi gola przy próbie przejścia do ataku. Reakcja po bramce była dobra i wyrównaliśmy. Ostatecznie nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ale druga połowa była dobra – stwierdził Niemiec, cytowany przez DevilPage.pl.

„Czerwone Diabły” plasują się obecnie na szóstym miejscu w Premier League. Leicester jest dziewiąte.

Czytaj więcej o Premier League:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank