Kolejna kontuzja Haalanda. „Jego występ jest bardzo wątpliwy”

31 marca 2022, 14:41 • 1 min czytania 8 komentarzy

Erling Haaland dopiero zaczął grać po kontuzji, a już czeka go następna przerwa. Napastnik Borussii Dortmund wrócił z urazem po meczu reprezentacji Norwegii z Armenią.

On i koledzy wygrali aż 9:0, sam Haaland zdobył dwie bramki. W akcji dającej gola na 5:0 został brutalnie potraktowany przez obrońcę rywali i po przerwie już nie pojawił się na boisku. Jego kostka była mocno zakrwawiona.

Boli od samego patrzenia:

Szanse na występ w ten weekend przeciwko RB Lipsk są minimalne. – Jego występ jest bardzo wątpliwy. Każdy widział zdjęcie lub film z meczu reprezentacji. Ma mocno opuchniętą kostkę i problem ze stopą – poinformował podczas konferencji prasowej trener BVB, Marco Rose.

Haaland w tym sezonie Bundesligi strzelił 16 goli w siedemnastu meczach. Już trzykrotnie pauzował z powodu różnych kontuzji, przez co łącznie opuścił 10 kolejek.