Ancelotti: – Barcelona była lepsza. Wszystko poszło źle

redakcja

Autor:redakcja

21 marca 2022, 08:39 • 1 min czytania

Reklama
Ancelotti: – Barcelona była lepsza. Wszystko poszło źle

Wczoraj Barcelona zniszczyła Real Madryt, wygrywając 4:0 na Santiago Bernabeu. Goście z Katalonii kontrolowali spotkanie i ani na chwilę nie dali powodu, żeby pomyśleć, że coś pójdzie im nie tak. Real po prostu nie dał rady na każdym polu. Jak tłumaczy to zjawisko szkoleniowiec Królewskich, Carlo Ancelotti?

Reklama

Nie sądzę, że brakowało nam punktu odniesienia. Mogliśmy lepiej utrzymywać piłkę z Modriciem na tej pozycji. Problem polegał na tym, że nie graliśmy w odbiorze tak, jak powinniśmy. To była słaba noc. Nic więcej. Barcelona po prostu grała lepiej od nas. Chcieliśmy lepiej kontrolować piłkę, zakładać wysoki pressing, ale to nie działało. To moja wina. Byliśmy nie do poznania. Wszystko poszło źle. Powiedziałem zawodnikom, że to wina trenera – powiedział Ancelotti na gorąco po meczu.

WIĘCEJ O REALU I BARCELONIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank