Coraz częściej plotkuje się o tym, że Neymar może wkrótce opuścić Paris Saint-Germain. Brazylijczykowi nie udało się poprowadzić paryskiej ekipy do triumfu w Lidze Mistrzów, a jego nieustanne problemy ze zdrowiem oraz kontrowersyjne wypowiedzi i zachowania mają powodować zniecierpliwienie u katarskich właścicielu klubu. Z okazji chcą ponoć skorzystać działacze Newcastle United.

Neymar na celowniku Newcastle United?

Nie jest tajemnicą, że „Sroki” pilnie poszukują głośnego lidera dla swojego sportowego projektu po tym, gdy w klub zainwestowali przedstawiciele rodziny królewskiej Arabii Saudyjskiej. Zdaniem dziennikarzy portalu Fichajes.net, Neymar jawi się jako idealny kandydat, by wprowadzić Newcastle na najwyższą półkę, jeżeli chodzi o rozgłos i zdolność przyciągania gwiazd na rynku transferowym. Zresztą na podobnej zasadzie przed laty po Brazylijczyka sięgało PSG, płacąc za niego przeszło 200 milionów euro. Poza czysto sportową wartością, zakup Neymara pozwolił poprawić wizerunek klubu, napędzić marketingową koniunkturę. Cokolwiek bowiem sądzić na temat Brazylijczyka, jest to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy globu.

Kontrakt 30-latka z PSG wygasa za trzy lata, a zatem Newcastle musiałoby wyłożyć na stół spore pieniądze, ale to akurat nie powinno być dla tego klubu problemem. Pytanie tylko, czy paryżanie zdecydują się zrezygnować z usług Brazylijczyka. Na razie frustracja związana z odpadnięciem z Ligi Mistrzów jest spora, również wśród kibiców, ale gdy emocję opadną, sytuacja może się zmienić. Największe wątpliwości dotyczą jednak samego piłkarza. Czy Neymar miałby ochotę uczestniczyć w budowie potęgi Newcastle? Ostatecznie coraz częściej przebąkuje on ostatnio o emeryturze.

„Sroki” plasują się obecnie na 14. miejscu w Premier League.

CZYTAJ WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

fot. NewsPix.pl

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 9
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek Hadaj-Kowalczyk
Wojtek Hadaj-Kowalczyk
6 miesięcy temu

Skurwysyny, a gdzie zapowiedzi dzisiejszych meczów? Opierdalacie się niesamowicie, a później Rokuzewski kłamie bezczelnie, że ciężko pracujecie.

Gaddemyt!!!
Gaddemyt!!!
6 miesięcy temu

Krzysiek, kurwa … to weź nam załóż monitoring w redakcji i zobaczysz !!!

Smyka nie ma – fakt … ale on usprawiedliwiony – walnął wczoraj na wieczór 2 x Sommersby gruszkowe 0% i dochodzi do siebie … na wieczór będzie zdrowy …

kpt. Stopczyk
kpt. Stopczyk
6 miesięcy temu

Neymar w Premier League (???) 😀 Jeden rekord wszechczasów przewiduję już teraz: będzie pierwszym graczem w historii piłki nożnej, który w trakcie meczu więcej czasu na boisku LEŻAŁ niż przebywał w pozycji pionowej 😀 😀

Władek
Władek
6 miesięcy temu

Pieniądze wyrzucone w błoto. Dodatkowo angielska liga jest siłowa, wiele walki bark w bark, ostre faule, więc ta szklanka byłaby robita już w pierwszym meczu. O jego angaż powinien powalczyć jakiś cyrk…Turlacz.

Kams
Kams
6 miesięcy temu

Jak robinio w shitach
takiego barana za te pieniadze bym nie wzial szczerze mowiac ale wiadomo,jak jest to szelest…

Fucking hell
Fucking hell
6 miesięcy temu

Te przyglupy z niukasl sa zdolne do takiego debilnego transferu

gejmar z paryskiego burdelu wielbłądów
gejmar z paryskiego burdelu wielbłądów
6 miesięcy temu

Ten pizduś niech wraca w kufrze tam skąd przybył

Gmoch
Gmoch
6 miesięcy temu

Liga skrojona pod tego zawodnika.
Będzie mógł się turlać do woli:)

Borsuk
Borsuk
6 miesięcy temu

Nie wierzę, żeby Newcastle było aż tak głupie przepłacać za tego cyrkowca