Tomasz Pasieczny odchodzi z Wisły Kraków

redakcja

Autor:redakcja

04 marca 2022, 18:01 • 1 min czytania

Reklama
Tomasz Pasieczny odchodzi z Wisły Kraków

Tomasz Pasieczny nie jest już dyrektorem sportowym Wisły Kraków. Nie ukrywamy – to dla nas spore zaskoczenie.

Reklama

To informacja oficjalna. Wisła Kraków wydała lakoniczny komunikat, w którym nie wspomniała o powodach rozstania z Pasiecznym. Dyrektor sportowy Wisły miał realizować długofalową politykę sportowo-transferową krakowskiego klubu. Tymczasem dostał do dyspozycji tylko jedno pełne okno transferowe (to zimowe, bo zaczął pracę w trakcie letniego) i… został zwolniony po czterech wiosennych kolejkach. 

To ciekawy obrót spraw. Jeszcze nie tak dawno temu Pasieczny brał udział w powitalnej konferencji prasowej Jerzego Brzęczka, gdzie mówił o celach klubu. W przeszłości pełnił rolę dyrektora sportowego Cracovii i skauta Arsenalu. Jako jeden z nielicznych Polaków może pochwalić się dyplomem FIFA Master. W tym tygodniu Wisła odpadła z Pucharu Polski po porażce z Olimpią Grudziądz, występującą na co dzień w III lidze. 

WIĘCEJ O WIŚLE KRAKÓW:

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank