Kamil Jóźwiak odejdzie do MLS

redakcja

Autor:redakcja

04 marca 2022, 14:53 • 1 min czytania

Reklama
Kamil Jóźwiak odejdzie do MLS

Jeden z angielskich dziennikarzy potwierdził, że Kamil Jóźwiak odejdzie z Derby County. Tak zapowiedział Wayne Rooney, który o ile straci zawodnika ważnego w kontekście walki o utrzymanie w Championship, o tyle jego klub otrzyma środki potrzebne do funkcjonowania. Kwota, jaką ma dostać Derby County, to ponad milion euro.

Reklama

Sprzedaż Jóźwiaka to część planu na uratowanie przyszłości Derby. Nie od dziś wiadomo, że angielski klub boryka się z problemami finansowymi. To odbija się na aspekcie sportowym, bo klub, w którym grają Jóźwiak i Bielik, ugrzązł w strefie spadkowej z niewielkimi szansami na ratunek.

Miesiąc mówiło się, że o Jóźwiaka zabiegał klub Charlotte FC. To miejsce, w którym są już Karol Świderski i Jan Sobociński. Możliwe, że o ten klub chodzi również teraz.

Reklama

WIĘCEJ O JÓŹWIAKU:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank