Ondrasek: Zawsze najważniejszy jest ten najbliższy mecz

redakcja

Autor:redakcja

22 lutego 2022, 23:39 • 2 min czytania

Reklama
Ondrasek: Zawsze najważniejszy jest ten najbliższy mecz

Wisła Kraków nie najlepiej rozpoczęła zmagania w rundzie wiosennej obecnego sezonu Ekstraklasy. Za Białą Gwiazdą trzy spotkania, w których udało się zdobyć tylko jeden punkt. Przyszedł on w debiucie Jerzego Brzęczka na ławce trenerskiej klubu. O poprzednich oraz zbliżających się meczach Wisły dla strony klubowej wypowiedział się jej napastnik – Zdenek Ondrasek.

Reklama

Chcieliśmy wygrać i to był nasz główny cel, ale pomimo wielu prób piłka nie znalazła drogi do siatki. Bierzemy jednak ten punkt i pracujemy dalej, bo uważam, że w naszej grze był widoczny progres. To jest ważne i na tym musimy się skupiać, by w kolejnym meczu wykreować sobie jeszcze więcej sytuacji i, co najważniejsze, skutecznie je sfinalizować – powiedział Ondrasek.

Mamy do rozegrania jeszcze 12 spotkań, jednak zawsze najważniejszy jest ten najbliższy mecz, czyli w tym przypadku starcie z Legią. W Ekstraklasie nie ma łatwych meczów, czego doświadczyliśmy w poniedziałek. Jedziemy do Warszawy z tą świadomością, jednak mogę obiecać, że damy z siebie 110 procent i jeśli będziemy się prezentować tak, jak w pierwszych minutach z Górnikiem, to dużo zespołów może mieć z nami problemy i będziemy po prostu zdobywać punkty – powiedział napastnik Wisły.

Czytaj więcej o Wiśle Kraków:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank