Adrian Benedyczak z kolejnym trafieniem [WIDEO]

12 lutego 2022, 16:24 • 1 min czytania 0 komentarzy

Adrian Benedyczak czuje się coraz swobodniej na włoskich boiskach. Zdobywa bramki zarówno kiedy wychodzi w pierwszym składzie jak i kiedy pojawia się z ławki w końcówkach spotkań. Dziś zaliczył kolejne trafienie na zapleczu Serie A.

Polak tym razem w 71. minucie zastąpił Gorana Pandeva i już po ośmiu minutach cieszył się z bramki. Było to piąte trafienie Adriana Benedyczaka w Serie B. Wcześniej trafiał w spotkaniach z: Ternaną, Cittadellą, Vicenzą i Alessandrią. Wyliczono, że zdobywa gola średnio co 141 minut.

Parma wygrała u siebie z Pordenone 4:1. Zespół Polaka zajmuje w tym momencie jedenastą lokatę w Serie B. Przed startem sezonu oczekiwano lepszej pozycji, włączenia się do walki o awans. Wciąż awans jest możliwy, ale piłkarzy Giuseppe Iachiniego czeka trudne zadanie. Do strefy play-off tracą cztery oczka.