Z Podbeskidzia do… rezerw Legii

redakcja

Autor:redakcja

10 lutego 2022, 11:05 • 1 min czytania

Reklama
Z Podbeskidzia do… rezerw Legii

Filip Laskowski został zawodnikiem rezerw Legii Warszawa. Stołeczny klub wypożyczył go do końca sezonu.

Reklama

To ciekawy transfer o tyle, że formalnie Laskowski jest piłkarzem pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Cieszył się zaufaniem Krzysztofa Brede, u którego rozegrał 294 minuty w Ekstraklasie.

Wraz z odejściem tego trenera, jego losy w Podbeskidziu się posypały. Wiosnę poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Bełchatów. W obecnym… rozegrał tylko siedem minut. Wypożyczenie do Legii II to dla niego zejście o dwa poziomy rozgrywkowe (Legia II gra w trzeciej lidze, w której zajmuje obecnie szóste miejsce). Ma pomóc w awansie na poziom centralny. 

Laskowski trenował z Legią od 27 stycznia. Do Podbeskidzia trafił z Escoli Varsovia.

WIĘCEJ O LEGII:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank