Bruno Guimaraes: Celem na następne lata jest awans do Ligi Mistrzów

redakcja

Autor:redakcja

07 lutego 2022, 21:24 • 1 min czytania

Reklama
Bruno Guimaraes: Celem na następne lata jest awans do Ligi Mistrzów

Jeszcze kilka miesięcy temu zastanawialiśmy się, kto będzie największym transferem Newcastle w trakcie zimowego okienka. Teraz wiemy już, że był nim Bruno Guimaraes. Brazaylijczyk przeniósł się na St. James’s Park z Lyonu za 42,5 miliona euro. Wypowiedział się na temat celów zespołu na ten sezon. 

Reklama

Właściciele byli wobec mnie bardzo szczerzy. Nie ukrywali, że w tym sezonie głównym celem klubu będzie utrzymanie się w Premier League. Za to celem na następne lata jest awans do Ligi Mistrzów i ewentualne zwycięstwo w tych rozgrywkach. Wierzę w to, wierzę we wszystko o czym mi mówili i cieszę się, że mogę być zaangażowany w ten projekt – powiedział Guimaraes.

Oprócz Brazylijczyka szeregi Srok wzmocnili także Chris Wood, Kieran Trippier, Dan Burn oraz Matt Targett.

Czytaj więcej o Bruno Guimaraesu:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank