Banasik: Wszyscy widzieli, że zawodnik był faulowany

redakcja

Autor:redakcja

07 lutego 2022, 21:42 • 1 min czytania

Reklama
Banasik: Wszyscy widzieli, że zawodnik był faulowany

Radomiak Radom tylko zremisował z Wisłą Płock 1:1. Na konferencji prasowej po meczu trener gospodarzy Dariusz Banasik skomentował decyzje arbitra VAR Bartosza Frankowskiego.

Reklama

Długo sprawdzaliśmy sytuację z golem na 1:1. Rozmawiałem z zawodnikiem, został kopnięty. Wszyscy widzieli, że zawodnik był faulowany. Sędzia Frankowski widział to inaczej. Nie chce, żeby to było źle odebrane, ale coś nie mamy szczęścia do tego pana – powiedział trener Radomiaka.

Przypomniał również sytuację z meczu przeciwko Piastowi Gliwice, gdzie Radomiak stracił bramkę w podobnej sytuacji i gdzie również nie było gwizdka sędziego.

Reklama

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank