Maciej Jankowski wybrał Wieczystą Kraków zamiast pierwszoligowca

redakcja

Autor:redakcja

13 stycznia 2022, 15:34 • 1 min czytania

Reklama
Maciej Jankowski wybrał Wieczystą Kraków zamiast pierwszoligowca

Maciej Jankowski wybrał ofertę IV-ligowca, choć miał propozycję z 1. ligi, według Szymona Janczyka z Zagłębia Sosnowiec. Rundę jesienną Jankowski spędził w Ekstraklasie, konkretnie Stali Mielec, ale tam, lekko mówiąc, świata nie zwojował. Wystąpił tylko w dwunastu spotkaniach i nie zapisał się niczym szczególnym. 

Reklama

32-latek związał się z Wieczystą Kraków do czerwca 2024 roku. To już zapewne ostatni kontrakt w jego karierze. Tym samym do klubu z ambicjami ekstraklasowymi dołącza kolejny zawodnik z przeszłością w najwyższej klasie rozgrywkowej. To niewątpliwie duże wzmocnienie i chociaż tam Jankowski będzie mógł trochę pograć i postrzelać. To nie był taki zły piłkarz, miał dobre momenty w Arce Gdynia nie tak dawno temu. Będzie się zapewne bawił jak Peszko czy Majewski.

Fot. Newspix

CZYTAJ TAKŻE:

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank