Michał Gliwa rozwiązał kontrakt ze Stalą Mielec

redakcja

Autor:redakcja

04 stycznia 2022, 16:33 • 1 min czytania

Reklama
Michał Gliwa rozwiązał kontrakt ze Stalą Mielec

Jak poinformowała swoimi kanałami społecznościowymi Stal Mielec, z klubem pożegnał się bramkarz Michał Gliwa. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Reklama

Niespełna 34-letni Gliwa w sezonie 2021/22 wystąpił tylko w trzech meczach ligowych, w których Stal nie odniosła ani jednego zwycięstwa. Potem oglądał już z perspektywy ławki rezerwowych występy znacznie młodszego i świetnie dysponowanego Rafała Strączka, a zdarzało mu się nawet lądować poza kadrą meczową. Zresztą już w zeszłym sezonie Gliwa musiał się godzić z rolą zmiennika – w Ekstraklasie zagrał zaledwie pięć razy. Nieco lepiej było w sezonie 2019/20, gdy golkiper był jeszcze związany z Rakowem Częstochowa. Wówczas Marek Papszun dał mu trzynaście szans w ligowych starciach. Ale tak naprawdę ostatni raz pewną jedynką w swoim zespole na dystansie całego sezonu Gliwa był wtedy, gdy Raków grał jeszcze w 1. lidze.

Kontrakt golkipera ze Stalą i tak wygasał wraz z końcem sezonu. Jak widać strony postanowiły nie utrudniać sobie życia i doszło do wcześniejszego rozstania.

CZYTAJ TAKŻE:

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank