Zieliński: To wielki zaszczyt być kapitanem Napoli

redakcja

Autor:redakcja

20 grudnia 2021, 21:19 • 1 min czytania

Reklama
Zieliński: To wielki zaszczyt być kapitanem Napoli

Napoli wygrało wczoraj w hicie Serie A z Milanem, dzięki czemu klub Piotra Zielińskiego awansował na drugie miejsce w tabeli. Polak przyczynił się do tego zwycięstwa asystując przy bramce, a na mecz wyszedł w opasce kapitańskiej. Po meczu powiedział kilka słów przed kamerami DAZN.

Reklama

Cierpieliśmy w końcówce, ale pokazaliśmy charakter i wygraliśmy na trudnym terenie. Jesteśmy szczęśliwi. To ważne zwycięstwo, które może popchnąć nas do przodu. Udowodniliśmy, że każdemu możemy rzucić wyzwanie. Do końca będziemy walczyć o Scudetto – powiedział polski pomocnik.

Wypowiedział się także o liderowaniu zespołowi pod nieobecność Lorenzo Insigne. To wielki zaszczyt. Jestem bardzo dumny, że mogę reprezentować ten wspaniały klub jako kapitan – powiedział Zieliński.

Czytaj także:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank