Już sześciu piłkarzy Realu Madryt otrzymało pozytywne wyniki testów na koronawirusa

redakcja

Autor:redakcja

16 grudnia 2021, 16:49 • 1 min czytania

Reklama
Już sześciu piłkarzy Realu Madryt otrzymało pozytywne wyniki testów na koronawirusa

Real Madryt wydał komunikat, w którym poinformował o kolejnych pozytywnych wynikach testów na koronawirusa. Sprawa dotyczy: Marco Asensio, Garetha Bale’a, Andrija Łunina, Rodrygo oraz Davide Ancelottiego. Do tego należy dodać Marcelo i Lukę Modrica, którzy już wczoraj otrzymali pozytywne wyniki testów na COVID-19.

Reklama

Warto przypomnieć, że zgodnie z ustaleniami każda drużyna może przystąpić do ligowego meczu, gdy ma do dyspozycji minimum trzynastu zdrowych graczy. Ponadto na boisku musi przebywać nie mniej niż siedmiu graczy pierwszego zespołu oraz bramkarz. Jest jeden wyjątek — w przypadku masowych zakażeń liczba wymaganych graczy pierwszej drużyny zmniejsza się do pięciu.

Dodatkowo raz w sezonie każdy klub ma prawo do przełożenia jednego spotkania w sezonie. Każde kolejna próba przełożenia spotkania w wyniku braku odpowiedniej liczby zawodników oznacza walkower.

CZYTAJ TAKŻE:

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank