Kuciak: Myślałem, że kogoś zabiję

redakcja

Autor:redakcja

12 grudnia 2021, 10:26 • 1 min czytania

Reklama
Kuciak: Myślałem, że kogoś zabiję

Lechia Gdańsk nieoczekiwanie przegrała z Jagiellonią Białystok 1:2. Gospodarze popisali się niefrasobliwością w obronie, przez co nie zdobyli wczoraj żadnego punktu. Po meczu w rozmowie z dziennikarzami zdenerwowania nie ukrywał Dusan Kuciak.

Reklama

Jesteśmy mocnym zespołem, chcemy być mocnym zespołem, a tracimy głupie bramki. Po pierwszej myślałem, że kogoś zabiję. To jest niemożliwe, z czego my potrafimy stracić bramkę. Staram się zaczynać od siebie, muszę jeszcze zrobić dokładną analizę, ale po tej pierwszej byłem bardzo zdenerwowany – powiedział bramkarz Lechii.

Nie potrafimy wybić piłki z pola karnego. Chcemy się z nią bawić. Wybij ją w aut, czy nawet na rożny, mi to nie przeszkadza – mówił Kuciak.

Strata pierwszej bramki ewidentnie go zdenerwowała, ale obrońcy Lechii nie popisali się także przy drugiej. Zostawili wówczas w polu bramkowym zupełnie niekrytego Bartosza Bidę:

https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/status/1469766633782747148?s=20

Reklama

Czytaj także:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank