Martial ma dość. Chce odejść z Manchesteru United

redakcja

Autor:redakcja

10 grudnia 2021, 16:52 • 1 min czytania

Reklama
Martial ma dość. Chce odejść z Manchesteru United

Anthony Martial chce jak najszybciej opuścić Manchester United. Reprezentant Francji jest niezadowolony ze swojej pozycji w zespole i ma nadzieję, że transfer uda się dopiąć już w zimowym oknie transferowym.

Reklama

Martial trafił do United w 2015 roku z AS Monaco za naprawdę spore pieniądze, bo aż 60 milionów funtów. Z różnych powodów w ostatnich miesiącach jego pozycja w klubie z Old Trafford uległa znacznemu osłabieniu. Jeszcze w sezonie 2019/20 w samej tylko Premier League francuski zawodnik rozegrał 32 mecze i zdobył 17 bramek. W poprzedniej kampanii było już gorzej – zaledwie 23 występy w lidze i poważna kontuzja wiosną. Obecnie natomiast Martial jest bardzo, bardzo daleko w hierarchii ofensywnych piłkarzy United. W angielskiej ekstraklasie otrzymał jak dotąd zaledwie 202 minuty.

Stąd łatwo zrozumieć jego frustrację. Philippe Lamboley (agent) zawodnika powiedział na antenie Sky Sports: – Anthony po prostu chce regularnie grać. Podniosę temat sprzedaży go do innego klubu już w trakcie najbliższego okna transferowego.

CZYTAJ TAKŻE:

fot. NewsPix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank