Puchar Polski: Korona Kielce lepsza od Stomilu

redakcja

Autor:redakcja

03 listopada 2021, 19:21 • 1 min czytania

Reklama
Puchar Polski: Korona Kielce lepsza od Stomilu

W drugim środowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski Korona Kielce wygrała 2:1 ze Stomilem Olsztyn w starciu pierwszoligowców.

Reklama

Do przerwy gospodarze pewnie prowadzili dwoma bramkami. Najpierw Jacek Podgórski dobił strzał Jakuba Górskiego, przy którym trochę lepiej mógł spisać się Michał Bąkowski, a potem w zamieszaniu po rzucie rożnym sytuacyjnie do siatki uderzył Mario Zebić. Chorwat w drugiej połowie przez chwilę cieszył się z kolejnego gola, gdy wygrał pojedynek w powietrzu po strzale Michała Koja w poprzeczkę, ale po analizie uznano, że był spalony.

Stomil w samej końcówce złapał kontakt – dośrodkowanie Damiana Ciechanowskiego zostało podbite przez jednego z zawodników Korony, co sprawiło, że Hubert Szramka mógł efektownie strzelić z powietrza. Na więcej jednak gości stać nie było.

Korona Kielce – Stomil Olsztyn 2:1 (2:0)
1:0 – Podgórski 13′
2:0 – Zebić 34′
2:1 – Szramka 89′

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank