Mladenović: Cała Legia nie jest w formie, to nie kwestia jednego zawodnika

redakcja

Autor:redakcja

03 listopada 2021, 17:41 • 2 min czytania

Reklama
Mladenović: Cała Legia nie jest w formie, to nie kwestia jednego zawodnika

Filip Mladenović towarzyszył trenerowi Markowi Gołębiewskiemu na konferencji prasowej przed meczem Legii z Napoli. Serb był pytany między innymi o swoją słabą formę, która jest olbrzymim rozczarowaniem w porównaniu do tego, co pokazywał w zeszłym sezonie.

Reklama

 – Nie mogę dokładnie odpowiedzieć, co się dzieje. Tak, to jest inna Legia, ale ona cały czas się zmienia. Pewnie, że jest coś do poprawy. Nie widzę jednak problemów z fizycznością. Moje wyniki wydolnościowe są fajne albo bardzo fajne – jedne z lepszych w drużynie, więc to nie jest powód. Myślę, że cała Legia nie jest w formie: to widać na boisku, jesteśmy w jakimś kryzysie – to też jest prawda, nie ukrywamy tego. Musimy znaleźć drogę wyjścia z niego. Nie jest to kwestia jednego zawodnika. Nie wiem z czego to wynika, sądzę, że jest dużo czynników. Ale myślę, że nie jest to czas i miejsce, aby o tym rozmawiać. Ja sam nie jestem Legią, zależę od drużyny, a drużyna ode mnie. Jeden piłkarz nie może sam zmienić nie wiadomo czego. Razem wpadliśmy w kryzys i razem mamy z niego wyjśćmówił Serb, cytowany przez Legia.net.

 – Nie jestem zadowolony z moich obecnych statystyk. Staram się pomagać sobie i drużynie. Chcę być jeszcze lepszy każdego dnia i próbować rozwiązać sytuację, w której jestem ja i cały zespół. Nie zgadzam się, że na boisku widać, iż mam problemy fizyczne. Jestem przygotowany do grania co trzy dni, co widać po moich wynikach motorycznych – dodał Mladenović.

Padły również pytania dotyczące samego starcia z Włochami. – Uważam, że jutro może być mecz, w którym będziemy bardziej skupieni na dobrej defensywie, bronieniu w kompakcie. Wiemy, jak Napoli lubi grać, operować piłką. Tak samo było w Neapolu. Mieliśmy tam parę okazji, które mogliśmy lepiej wykończyć. Przeciwko takim klubom nie da się stworzyć nie wiadomo ile szans. Mam nadzieję, że będziemy bardziej skuteczni, niż byliśmy, i spróbujemy coś strzelić. W czwartek czeka nas trudne spotkanie, ale nie poddajemy się. Mamy się skupić na swojej grze, zadaniach, na tym, czego trener od nas wymaga. I zobaczymy, jak to jutro wyjdzie – stwierdził obrońca Legii.

CZYTAJ TAKŻE:

Reklama

źródło: Legia.net
Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank