Ekologiczne kubki na stadionie Lechii

redakcja

Autor:redakcja

06 października 2021, 10:45 • 1 min czytania

Reklama
Ekologiczne kubki na stadionie Lechii

Mocno w kierunku ekologii idzie Warta Poznań, teraz bardziej ekologicznie będzie na stadionie Lechii Gdańsk. Do przeszłości należą już jednorazowe kubki – swoją ostatnią wartę zaliczyły podczas meczu z Legią.

Reklama

Według orientacyjnych danych – za Interią – na każdym meczu Lechii wydawano koło 100 tysięcy napojów w jednorazowych, plastikowych kubkach. Teraz dostępne będą ekokubki wielokrotnego użytku.

Ekokubek będzie kosztował 10 złotych, ale uwaga: są trzy opcje.

  • – można go sobie wziąć na pamiątkę (jest w klubowych barwach)
  • – można po meczu go oddać i odzyskać kaucję 10 zł
  • – można go przynieść na kolejny mecz i poprosić o dolewkę

– Mam nadzieję, że gdańscy kibice przyjmą to rozwiązanie z zaufaniem i się do niego przyzwyczają w imię dbania o naszą wspólną przyszłość i ekologię – przekazała prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, cytowana w komunikacie prasowym.

Takie ekologiczne rozwiązania to coraz częściej standard w wielu miejscach, między innymi Slavii czy Rapidu.

Reklama

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank