Pyrka i Ratajczyk z powołaniami do reprezentacji U-21

redakcja

Autor:redakcja

05 października 2021, 10:51 • 1 min czytania

Reklama
Pyrka i Ratajczyk z powołaniami do reprezentacji U-21

Trener Miłosz Stępiński powołał dodatkowo dwóch nowych skrzydłowych na nadchodzące mecze reprezentacji U-21. Arkadiusz Pyrka z Piasta Gliwice oraz Adam Ratajczyk z Zagłębia Lubin pojadą na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. Kadrę czekają mecze z Niemcami i Norwegią.

Reklama

Mecz z Niemcami odbędzie się 7 października o godz. 18:00 w Rzeszowie, natomiast spotkanie z Norwegią zostanie rozegrane 11 października o godz. 15:00 w Lillestrøm.

19-letni Pyrka zagrał w tym sezonie w 9 meczach Ekstraklasy i jednym spotkaniu Pucharu Polski. Strzelił jednego gola i dołożył do tego jedną asystę. Jego rówieśnik z Lubina radzi sobie nieco gorzej – Ratajczyk zagrał 6 spotkań w elicie i jedno w Pucharze, ale jak dotąd nie zapunktował w klasyfikacji kanadyjskiej.

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank