Papszun: – Nie pozwoliliśmy Warcie na nic

redakcja

Autor:redakcja

03 października 2021, 16:36 • 1 min czytania

Reklama
Papszun: – Nie pozwoliliśmy Warcie na nic

Marek Papszun był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych po zwycięstwo 3:0 nad Wartą Poznań. 

Reklama

– Po ostatnich dwóch meczach u siebie panował u nas spory niedosyt: duży po starciu z Lechem Poznań i bardzo duży po Radomiaku. Uważamy, że powinniśmy wygrać te mecze, a nie zrobiliśmy tego. Dzisiaj nie pozwoliliśmy Warcie praktycznie na nic i wygraliśmy zdecydowanie. Byliśmy konsekwentni, bardzo odpowiedzialni. Zrobiliśmy to, co chcemy robić w tym sezonie i jestem z tego zadowolony – mówił sternik Rakowa Częstochowa.

Marek Papszun komplementował swoich piłkarzy i zgodził się ze stwierdzeniem, że Raków ma sposób na Wartę.

– Uważam, że byliśmy zdecydowanie lepsi i wygraliśmy zasłużenie. Ale pamiętam też, że poprzednie mecze z Wartą były dla nas trudne i wynik był sprawą otwartą. Dzisiaj musieliśmy być więc skoncentrowani. Wiedzieliśmy, że rywal nie miał nic do stracenia. Wiadomo, że gdy jest seria porażek i jedzie się do wyżej klasyfikowanego rywala, to trener szuka w takiej sytuacji nowych rozwiązań taktycznych, zmienia skład, bo może tutaj wygrać, a niewiele przegrać. My chcieliśmy wreszcie zdobyć trzy punkty przed własną publicznością i cieszyć się z wygranej wspólnie z kibicami. To nasz trzeci występ na swoim stadionie i dopiero pierwsze zwycięstwo.

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank