Wlazło: – To wstyd, że Radomiak nie ma stadionu

redakcja

Autor:redakcja

02 października 2021, 19:17 • 1 min czytania

Reklama
Wlazło: – To wstyd, że Radomiak nie ma stadionu

Mecz Radomiaka z Termaliką był wyjątkowy dla Piotra Wlazły. Wlazło, kapitan Termaliki, to wychowanek Radomiaka urodzony w Radomiu, mocno związany z Radomiakiem od najmłodszych lat.

Reklama

Wlazło w klubie debiutował jako osiemnastolatek 16 czerwca 2007 roku. Później przeniósł się do Widzewa, ale nie była to udana przygoda; w Radomiu grał również w kolejnych latach, ale za wyższym poziomem musiał wyjechać dalej. Pamięta czasy naprawdę niezwykle trudne dla Radomiaka.

Dziś po meczu Piotr Wlazło powiedział: – Cieszy powrót do Radomia, ale dom Radomiaka jest przy Struga 63, tam powinien rozgrywać mecze. Zwracam się do panów w garniturkach na górze – powinni to już dawno zrobić, mając takich kibiców i Ekstraklasę. To wstyd, że ten klub nie ma stadionu.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank