Schmeichel: – Legia to dobra drużyna. Jeśli ktoś uważa inaczej, chyba nie ogląda piłki

redakcja

Autor:redakcja

01 października 2021, 09:26 • 1 min czytania

Reklama
Schmeichel: – Legia to dobra drużyna. Jeśli ktoś uważa inaczej, chyba nie ogląda piłki

Niedługo po ostatnim gwizdku sędziego w meczu Legia Warszawa – Leicester City, przed kamerami TVP Sport stanął Kasper Schmeichel. Duński bramkarz, mimo rozczarowującej dla siebie porażki, był w stanie docenić klasę stołecznego klubu. 

Reklama

Legia to dobra drużyna. Jeśli ktoś uważa inaczej, chyba nie ogląda piłki – stwierdziła legenda Lisów.

Jednocześnie Schmeichel podkreślił, że jego zespół miał wielkie problemy w fazie wykończenia, przez co remis wymknął im się w dość niespodziewany sposób. – Legia broniła się bardzo dobrze. Grała tak, jak się spodziewaliśmy. To my nie zaprezentowaliśmy w taki sposób, jak chcieliśmy. W drugiej połowie wychodziło nam więcej, stworzyliśmy sobie wystarczająco dużo szans, by wyrównać, ale zawiodła skuteczność – ocenił 34-latek.

Po dwóch meczach fazy grupowej Leicester City zajmuje ostatnie miejsce. Lideruje Legia Warszawa przed Spartakiem Moskwa i Napoli.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank