Jędrzejczyk: – W Leicester są naprawdę dobrzy zawodnicy, ale grałem już z lepszymi

redakcja

Autor:redakcja

01 października 2021, 10:22 • 1 min czytania

Reklama
Jędrzejczyk: – W Leicester są naprawdę dobrzy zawodnicy, ale grałem już z lepszymi

Artur Jędrzejczyk był jednym z najlepszych zawodników wczorajszego meczu Legii Warszawa z Leicester City. Polski obrońca właściwie nie popełnił żadnego błędu, szefując defensywie stołecznego klubu. 

Reklama

Dało się odczuć, że Jędrzejczyk ma doświadczenie w meczach na takim poziomie. Przez wiele lat walczył w międzynarodowych rozgrywkach, jeździł na duże imprezy. On sam też to zauważył, bo w wywiadzie pomeczowym rozbrajał szczerością: – W Leicester City są naprawdę dobrzy zawodnicy, ale miałem okazję grać z lepszymi, także dla mnie to nie była jakaś nowość.

Jednocześnie Jędrzejczyk nie szczędził pochwał dla Maika Nawrockiego, który – to też należy przyznać – wczoraj zagrał bardzo dojrzale. – Maik cały czas pokazuje na co go stać. Widzimy na treningu, jakie on ma umiejętności i co potrafi. Wszystkiego jeszcze tak naprawdę nie pokazał. Uwierzcie, że na pewno będzie w bardzo dobrym klubie. Nie wiem, czy za pół roku, za rok, ale wróżę mu wielką karierę – mówił Jędrzejczyk.

Fot.FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank