WOW! Legia wygrywa z Leicester!

redakcja

Autor:redakcja

30 września 2021, 20:46 • 1 min czytania

Reklama
WOW! Legia wygrywa z Leicester!

Legia Warszawa wygrała z Leicester City 1:0. Strzelcem jedynego gola jest Mahir Emreli.

Reklama

To ogromny sukces polskiej ekipy. Oznacza on, że ta ma sześć punktów po dwóch meczach grupy C, w której sytuacja wygląda następująco:

  1. Legia – 6 punktów
  2. Spartak – 3 punkty
  3. Napoli – 1 punkt
  4. Leicester – 1 punkt

Najbardziej cieszy to, że to zwycięstwo w stu procentach zasłużone. W końcówce podopieczni Michniewicza stworzyli sobie dwie stuprocentowe sytuacje – strzał Kastratiego został obroniony przez Schmeichela i wylądował na słupku, z kolei Pekhart przeniósł piłkę nad bramką. Leicester generalnie rozczarowało. Miało kilka okazji – Wieteska choćby musiał wybijać piłkę z linii – ale generalnie nie wyglądało na tle Legii jak drużyna z innej galaktyki. A przecież taką jest.

Spartak wygrał z Napoli 1:3. Rosyjskiej drużynie należą się brawa – przegrywali po 11 sekundach, mimo to zdołali się podnieść i wywalczyć na włoskim terenie trzy punkty.

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank