Arka Gdynia efektownie wygrała w Pucharze Polski

redakcja

Autor:redakcja

29 września 2021, 17:05 • 1 min czytania

Reklama
Arka Gdynia efektownie wygrała w Pucharze Polski

Poprzedni finalista rozgrywek o Puchar Polski z przytupem rozpoczął kolejną edycję zmagań o to trofeum. Arka Gdynia pokonała dziś GKS Bełchatów aż 5-0 w meczu wyjazdowym. 

Reklama

Na co dzień zespoły z Gdyni i Bełchatowa dzieli różnica jednej klas rozgrywkowej, ale dziś na boisku przepaść była znacznie większa. Oczywiście w obu drużynach doszło do zmian w porównaniu z ligowym frontem, ale wygrana Arki i tak budzić może uznanie.

Strzelanie już w 3. minucie rozpoczął Haris Memić. Później hat-tricka ustrzelił Artur Siemaszko, dla którego – po roku w gdyńskiej drużynie – były to dopiero pierwsze trafienia dla tego zespołu. Rywali dobił z rzutu karnego Christian Aleman. Gdynianie mogli wygrać to spotkanie jeszcze wyżej, ale w kilku sytuacjach zabrakło im skuteczności.

Dla II-ligowego GKS-u to druga tak bolesna porażka w Pucharze Polski z rzędu – rok temu przegrał 1-6 z Legią Warszawa.

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank