Sandecja wyprowadza psa Sovsicia

redakcja

Autor:redakcja

14 września 2021, 22:25 • 1 min czytania

Reklama
Sandecja wyprowadza psa Sovsicia

Pierwsza liga to zdecydowanie styl życia. Wiedzą o tym w Sandecji, która przy zatrudnianiu Damira Sovsicia usłyszała ciekawe żądanie. Chorwat zażyczył sobie, by klub zapewnił mu… człowieka od wyprowadzania psa.

Reklama

I to żądanie spełniono, o czym mówiliśmy w programie Weszłopolscy. Tak, dobrze czytacie – nowosądecki klub ogarnął osobę, która codziennie melduje się w mieszkaniu chorwackiego piłkarza, by wyjść z psem na spacer. To się nazywa profesjonalna opieka. Co ciekawe, cała historia zaczęła się już w ekstraklasowych czasach.  

Piszemy to oczywiście w ramach ciekawostki, bo niecodziennie zdarza się, by kluby spełniały tak niecodzienne oczekiwania piłkarzy. Latem Sovsić prowadził rozmowy z GKS-em Tychy. Gdy podczas nich poinformował, że będzie potrzebny mu człowiek do zajmowania się czworonogiem, działacze… zgłupieli. Ale to nie z tego powodu rozmowy upadły – Sovsić oczekiwał łatwej furtki do odejścia z klubu na wypadek, gdyby jego menedżer załatwił mu duży kontrakt w jednej z egzotycznych lig, na co nie chcieli się w Tychach zgodzić.

Reklama

WESZŁOPOLSCY, PROGRAM PEŁEN KUMATEGO INFO:

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
1
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank