Pique, Alba i Busquets zgodzili się na obniżki

redakcja

Autor:redakcja

31 sierpnia 2021, 17:40 • 1 min czytania

Reklama
Pique, Alba i Busquets zgodzili się na obniżki

Barcelona nie ma ostatnio najlepszej prasy, tak jak nigdy nie miałby jej żaden klub, który oddał za darmo największego piłkarza w historii futbolu. Natomiast trzeba przyznać, że malutkimi kroczkami hiszpański gigant prostuje sytuację w organizacji. Dzisiaj FC Barcelona oficjalnie poinformowała o zgodzie na obniżki, jaką wyraziło dwóch kolejnych piłkarzy, co pozwoli na rejestrację Kuna Aguero. 

Reklama

Już wcześniej na cięcia zdecydował się Gerard Pique, który i tak obecnie nie musi żyć z futbolu – zdaje się, że przy obecnym poparciu mógłby z dnia na dzień przenieść się do gabinetu prezydenta całego klubu, a kibice przywitaliby go jak zbawiciela. Natomiast na obniżki wyrazili zgodę też Jordi Alba oraz Sergio Busquets, co w efekcie pozwala na zarejestrowanie Sergio Aguero. „Kun” aktualnie jest wprawdzie kontuzjowany, ale to nie zmienia faktu – brak rejestracji takiego grajka z uwagi na niedopięte kwestie finansowe byłby wizerunkowym samobójstwem. Co jest o tyle interesujące, że Barcelona takich wtop zalicza po kilka w rundzie.

Natomiast dziś wypada pochwalić – i klub, i piłkarzy. Czy to sygnały powrotu normalności, gdzie globalna firma nie musi się martwić o takie pierdółki jak formalna możliwość rejestracji zawodnika? Oby. Kibice na tę normalność zasługują.

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank