Oficjalnie: Willian odszedł z Arsenalu

redakcja

Autor:redakcja

30 sierpnia 2021, 22:58 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Willian odszedł z Arsenalu

Rok temu Willian odszedł z Chelsea do Arsenalu. Dzisiaj wiadomo, że jego przygoda z drugim londyńskim klubem dobiegła końca. Brazylijczyk uda się bowiem do swojego domu, Corinthians.

Reklama

Willian miał jeszcze dwa lata kontraktu, ale dogadał się z klubem, żeby odejść w tym okienku. Dla obu stron to dobre rozwiązanie, a tym bardziej dla 33-latka, który zwieńczy swoją karierę grą dla klubu, z którego się wywodzi. Właśnie stamtąd trafił do Szachtara Donieck, gdzie jego przygoda z piłką nabrała rozpędu.

Williana będziemy pamiętać przede wszystkim za występy w Chelsea. Tam na europejskich boiskach Brazylijczyk robił największą magię, acz ostatnie lata w jego wykonaniu nie były już tym samym, co kiedyś.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank