Michał Żyro odchodzi do innego klubu Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

30 sierpnia 2021, 22:08 • 1 min czytania

Reklama
Michał Żyro odchodzi do innego klubu Ekstraklasy

Michał Żyro odchodzi z Piasta Gliwice. Od tej pory będzie prezentował barwy Jagiellonii Białystok, która zabiegała w ostatnich dniach o napastnika.

Reklama

28-latek nie mógł liczyć na rolę pierwszoplanową w ekipie trenera Fornalika. Był raczej rezerwowym, więc mowa tutaj w pewnym sensie o kasusie Fabiana Piaseckiego, który chciał grać w pierwszym składzie i przeniósł się w tym celu do Stali Mielec. Żyro będzie miał na to szansę w Białymstoku, choć tam i tak jest rywalizacja na tej pozycji.

 

Żyro podpisał kontrakt do lipca 2022 roku z opcją przedłużenia o rok. Ireneusz Mamrot będzie miał zatem lekko wzmocnioną kadrę po przerwie na reprezentacje.

Fot. Newspix

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank