Włoskie media: Lautaro Martinez jednak zostanie w Interze

redakcja

Autor:redakcja

28 sierpnia 2021, 17:55 • 1 min czytania

Reklama
Włoskie media: Lautaro Martinez jednak zostanie w Interze

Gianluca Di Marzio informuje, że Lautaro Martínez podpiszę nową umowę z Interem, co ma być kwestią rozwiązaną do końca tygodnia. To nie było pewne, bo wiele mówiło się swego czasu o zakusach Tottenhamu i Arsenalu lub potencjalnych przenosinach do Madrytu. Okazuje się jednak, że 24-latek nadal wiąże swoją przyszłość z Interem, gdzie ostatnie dwa sezony miał bardzo dobre, a teraz zagra w Lidze Mistrzów i obronę ligowego tytułu.

Reklama

Di Marzio napisał, że strony doszły już do pełnego porozumienia i została tylko papierologia. Obecna umowa 24-latka wygasa w połowie 2023 roku. Nowy kontrakt ma być ważny przez kolejne cztery-pięć sezonów. To wiąże się z podwyżką rzędu sześciu milionów euro rocznie. Inter wkrótce ma ogłosić ten „ruch”. To o tyle ważne, że po odejściu Lukaku Argentyńczyk jest jedynym napastnikiem w zespole, która może zagwarantować większa liczbę bramek. Jego pozostanie w Mediolanie może okazać się kluczowe dla przebiegu sezonu.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank