Majewski ma nadzieję na wzmocnienia Stali

redakcja

Autor:redakcja

26 sierpnia 2021, 12:10 • 1 min czytania

Reklama
Majewski ma nadzieję na wzmocnienia Stali

Przed Stalą Mielec arcyważne w kontekście walki o utrzymanie spotkanie z Górnikiem Łęczna. Mecz papierek lakmusowy dla dwóch zespołów, o których mówi się, że mają najsłabsze kadry. Adam Majewski trochę bagatelizował kwestię wagi tego meczu, natomiast przyznawał, że wzmocnienia by nie zaszkodziły.

Reklama

Szkoleniowiec Stali mówił, że to wciąż początek sezonu, wiele się może zmienić tak w Stali, jak w Górniku. Natomiast powiedział też (transkrypcja za WP): – Istnieje taka możliwość, że będą do dyspozycji nowi zawodnicy i mamy nadzieję, że tak się stanie. Wiemy jakie mamy ograniczenia i możliwości finansowe. Szukamy zawodników, jakich nas stać, którzy będą wzmocnieniem lub uzupełnieniem i zwiększą rywalizację w zespole.

Ciekawi nas kogo Stal mogłaby sprowadzić w takim momencie sezonu. Rynek jest coraz bardziej przebrany.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank