Lukas Podolski pojechał do Niemiec i złapał COVID-19

redakcja

Autor:redakcja

25 sierpnia 2021, 13:50 • 1 min czytania

Reklama
Lukas Podolski pojechał do Niemiec i złapał COVID-19

Górnik Zabrze poinformował, że Lukas Podolski jest zakażony wirusem COVID-19. Nowy nabytek drużyny Jana Urbana pojechał do Niemiec, gdzie test na obecność koronawirusa dał pozytywny wynik. 

Reklama

Obecnie Podolski przebywa na kwarantannie i nie może wrócić do Polski. Sytuacja – pod względem zdrowotnym – nie jest na szczęście poważna. Górnik twierdzi, że 36-latek czuje się bardzo dobrze i nie przejawia żadnych oznak choroby.

Nie zmienia to jednak niczego w sytuacji kadrowej zabrzańskiego klubu, który – prawdopodobnie – będzie musiał w najbliższym czasie radzić sobie bez Podolskiego. Co więcej, były piłkarz Arsenalu został usunięty z programu „Mam Talent!”. Podolski miał być jednym z jurorów w niemieckiej wersji, ale wobec choroby i niemożności udziału w nagraniach – jak informuje Bild – stacja RTL zdecydowała się poszukać zastępstwa.

W ostatnim tygodniu Podolski pojawiał się w niemieckiej telewizji jako ekspert przy meczach eliminacyjnych do europejskich pucharów.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank