Boril: – Legia jest groźna, ale przyjechaliśmy po awans

redakcja

Autor:redakcja

25 sierpnia 2021, 18:47 • 1 min czytania

Reklama
Boril: – Legia jest groźna, ale przyjechaliśmy po awans

Jan Boril, kapitan Slavii Praga, bardzo ostrożnie przewiduje losy rewanżowego meczu czwartej rundy eliminacji do Ligi Europy z Legią Warszawa przy Łazienkowskiej. 

Reklama

– Nie wiem, czy jesteśmy faworytami. Po pierwszym meczu jest wynik remisowy – 2:2. Przyjechaliśmy tutaj, do Warszawy, żeby awansować, to się liczy. Legia jest trudnym i niebezpiecznym przeciwnikiem, jest wytrzymała, prezentuje wysoką jakość. Jest groźna w ofensywie, widzieliście to w Pradze. Oglądaliśmy materiały wideo z meczu sprzed tygodnia, zdajemy sobie sprawę, nad czym musieliśmy pracować. Wierzę, że zdobędziemy bramki, unikniemy błędów i trafimy do fazy grupowej Ligi Europy. 

Mecz Legii ze Slavią jutro o 21:00.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank