Grzegorz Lato brutalnie o Marku Koźmińskim

redakcja

Autor:redakcja

23 sierpnia 2021, 16:31 • 1 min czytania

Reklama
Grzegorz Lato brutalnie o Marku Koźmińskim

O wyborze Cezarego Kuleszy na prezesa PZPN redakcja „Faktu” porozmawiała z byłym prezesem, Grzegorzem Latą. Kadencja Laty była jaka była, natomiast na pewno były król strzelców mundialu zna dobrze związkowy teren i tamtejsze realia.

Reklama

Lato, szczerze mówiąc, w rozmowie Piotra Dobrowolskiego zmiażdżył Koźmińskiego:  – Marek to sympatyczny człowiek, ale jego działalność ograniczała się do siedzenia obok Zbyszka Bońka na meczach reprezentacji. Tylko tam było go widać. Tak naprawdę bardziej aktywny stał się dopiero tuż przed wyborami.

Lato przekonuje również, że jak tylko Kulesza zdecydował się kandydować, był przekonany, że były szef Jagiellonii jest murowanym kandydatem do zwycięstwa, a Koźmiński równie dobrze mógłby się wycofać.

CAŁY WYWIAD TUTAJ

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank