Wreszcie zwycięstwo GKS-u Tychy

redakcja

Autor:redakcja

22 sierpnia 2021, 20:23 • 1 min czytania

Reklama
Wreszcie zwycięstwo GKS-u Tychy

Uff. Wielki kamień z serc spadł wszystkim sympatykom GKS-u Tychy, którzy aż do piątej kolejki musieli czekać na pierwsze zwycięstwo swoich ulubieńców. Zespół, który do ostatnich minut ubiegłego sezonu walczył o awans do Ekstraklasy, a potem wziął też udział w barażach, w tym sezonie mocno rozczarowuje. Remis z ŁKS-em Łódź na starcie był do wytłumaczenia, ale porażki z Miedzią czy Resovii nie do końca.

Reklama

Jak wypadło odbicie w tabeli? Też narodziło się w bólach. Sandecja Nowy Sącz pierwsza zdobyła bramkę i mimo że Necid wyrównał już po trzech minutach – długo utrzymywał się remis. Zwycięskiego gola zaś GKS Tychy strzelił dopiero po rzucie karnym – Biel wywalczył, Wołkowicz wykorzystał i wreszcie tyszanie dopisują sobie w tabeli całe trzy punkty.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:1)

Necid 33′, Wołkowicz 72′ – Błanik 30′

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank