Radosław Gilewicz? Niegdyś świetny napastnik, co prawda bez szczęścia w kadrze, ale jednak. Tym razem dzięki WP poznaliśmy go od strony dziennikarskiej, bowiem zrobił wywiad z Elberem.
Rozmowa dwóch napastników nie mogła nie dotyczyć również Lewandowskiego. Elber powiedział ciekawie o potencjalnej długowieczności Lewego: – Jeśli nie będzie mieć problemu z kontuzjami, to jako 38-, 39-latek będzie nadal napastnikiem tej samej klasy. Ale oczywiście, w klubach takich jak Bayern zawsze trzeba myśleć o różnych scenariuszach. Dlatego przyszedł Choupo Moting. Tyle było lekceważących głosów, a on strzelił dwa gole PSG w Lidze Mistrzów i rzadko mu się zdarzają złe mecze. Jeśli z jakiegoś powodu brakuje Roberta, dobrze mieć w rezerwie takiego piłkarza. On dużo potrafi i zasłużył na swoje szanse.
Trudno się nie zgodzić. Lewy to wzór profesjonalizmu i dbania o siebie. On jeszcze się wręcz rozwija, także potrafimy sobie wyobrazić, że będzie miał tak długą karierę.
Fot. NewsPix