Budziński w Stali Mielec

redakcja

Autor:redakcja

29 czerwca 2021, 19:24 • 1 min czytania

Reklama
Budziński w Stali Mielec

Kariera Marcina Budzińskiego to coś, co się nie śniło filozofom. Ostatnie lata to dość szczególny rodzaj rollercoastera, który czasami zwalnia tak, że można wysiąść i wsiąść, a czasami się cofa. Tym razem jednak ruch Budzińskiego jest obiecujący – z tym, że dla niego samego.

Reklama

Budziński w sezonie 17/18 wyemigrował do Melbourne City. Strzelił parę bramek, ale się tam nie zaczepił na stałe. Wrócił i w sezonie 18/10 wyglądał słabo w Cracovii. 19/20 to katastrofa – mierny czas w Arce, potem dwie kolejki w Radomiaku.

Jesienią 20/21 nie grał nigdzie.

Wiosną 20/21 pomógł rezerwom Cracovii, ale też dwukrotnie wszedł na boisko Ekstraklasy, w tym w pierwszym składzie przeciw Warcie. Delikatnie mówiąc nie były to jednak takie występy, które kazałyby sądzić, że Budzik będzie jeszcze w lidze.

A tymczasem zatrudniła go Stal Mielec.

Reklama

Cóż, pokazuje to, że Stal wciąż funkcjonuje na ograniczonym budżecie. Ale to też szansa dla Budzińskiego, by się odbudować. Nie jest jeszcze najstarszy, potencjał w nim wciąż na pewno jest.

Budziński podpisał roczny kontrakt.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
2
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank