Resovia wzmacnia defensywę

redakcja

Autor:redakcja

28 czerwca 2021, 11:02 • 1 min czytania

Reklama
Resovia wzmacnia defensywę

Resovia Rzeszów kontynuuje przebudowę kadry przed nowym sezonem 1. ligi. Zespół z Podkarpacia ściągnął nowego stopera. Zawodnikiem Resovii został Aleksander Komor, który ostatnie pół roku spędził w GKS-ie Jastrzębie. Wcześniej Komor bronił barw Podbeskidzia.

Reklama

To kolejny zawodnik, który w sezonie 2019/2020 wywalczył z „Góralami” awans do Ekstraklasy, a dziś gra w Resovii. Wcześniej do Rzeszowa trafił Bartosz Jaroch, który wiosną był kluczowym piłkarzem walczącej o utrzymanie ekipy Radosława Mroczkowskiego. Dla Resovii jest to już czwarty letni transfer. Poza Komorem na Podkarpacie trafili:

  • Branislav Pindroch z Rakowa
  • Bojan Gvozdenović z Bijelo Brdo
  • Damian Hilbrycht z GKS-u Bełchatów

Z zespołem pożegnało się też kilku piłkarzy. Wśród nich są Karol Dybowski, który trafił do Chrobrego Głogów czy Przemysław Zdybowicz, który po wypożyczeniu wrócił do Wisły Kraków. Klubów szukają wciąż Wojciech Daniel, Adrian Dziubiński, Szymon Feret, Mateusz Geniec, Nemanja Mijusković, Kamil Radulj i Kamil Słaby.

cashback na start fuksiarz

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
3
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank