Piotr Malarczyk wraca do Korony Kielce

Piotr Stolarczyk

24 czerwca 2021, 21:42 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Malarczyk wraca do Korony Kielce

Wychowanek ekipy „Złocisto-Krwistych” po dwóch latach powraca kieleckiego zespołu. 29-letni obrońca związał się z Koroną umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku, a włodarze klubu dodatkowo mają możliwość przedłużenia kontraktu o następne 12 miesięcy.

Reklama

Piotr Malarczyk w poprzednim sezonie występował w Piaście Gliwice. Zagrał w 14  ligowych spotkaniach i strzelił dwa gole. – Z Koroną mam same pozytywne wspomnienia. Bardzo przyjemnie jest grać w klubie, w którym się wychowałem. Tak było z „bandą świrów”, podobnie w kolejnych latach. Mam nadzieję, że w nowym sezonie stworzymy fajny zespół. Wiemy, jakie są plany i ambicje. Korona zasługuje na to, aby być w Ekstraklasie – powiedział 29-latek dla oficjalnych mediów klubowych.

W ekipie z Kielc wystąpił w 143 meczach na najwyższych poziomie rozgrywkowym. To kolejny dopięty transfer przez Koronę. Niedawno Adam Frączczak oficjalnie został zaprezentowany jako nowy gracz „Złocisto-Krwistych”.

źródło: korona-kielce.pl

fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank