Górnik Łęczna znów stracił punkty

30 maja 2021, 19:07 • 1 min czytania 2 komentarze

Coraz bardziej problematyczna staje się sytuacja Górnika Łęczna w 1. lidze. Dzisiaj podopieczni Kamila Kieresia tylko zremisowali u siebie ze Stomilem Olsztyn.

Spotkanie zaczęło się od imponującej wymiany ciosów – już w trzeciej minucie goście z Olsztyna wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Mysiorskiego, ale dwie minuty później wyrównał Serhij Krykun. I… to by było na tyle, jeżeli chodzi o gole. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, co oznacza, że Górnik Łęczna pozostaje bez zwycięstwa w 1. lidze od 1 kwietnia. Dziewięć meczów, sześć remisów, trzy porażki – dramatyczny bilans dla ekipy, która marzy o powrocie do Ekstraklasy i przez jakiś czas wydawało się nawet, że będzie się liczyć w grze o bezpośrednią promocję.

W tej chwili łęcznianie zajmują szóste miejsce w tabeli. Mają jeden punkt przewagi nad Miedzią Legnica (7.) i Odrą Opole (8.).