Sobiech w niedzielę został ojcem, dziś zapewnił zwycięstwo

Piotr Stolarczyk

Autor:Piotr Stolarczyk

06 kwietnia 2021, 19:24 • 1 min czytania 0 komentarzy

Polski napastnik kolejny raz znakomicie sprawdził się w roli dżokera. W meczu 33. kolejki tureckiej Super Lig strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla Faith Karagumruk SK. Jego zespół pokonał u siebie 1:0 Hatayspor Kulubu.

Artur Sobiech wszedł na murawę w 61. minucie, a dziewięć minut później mógł cieszyć z trafienia. To jego siódma ligowa bramka w tym sezonie. Poprzedniego gola również zanotował jako zmiennik. Wówczas potrzebował zaledwie 180 sekund, by zaznaczyć swoją obecność na boisku. Jego zespół jest beniaminkiem rozgrywek. Obecnie z dorobkiem 48 punktów zajmuje siódme miejsce w lidze.

Co ciekawe, 30-latek został niedawno ojcem. Tak więc w lepszy sposób nie mógł tego uczcić.

*

To kolejny udany występ polskiego piłkarza w tureckiej Super Lig. W niedzielę po kontuzji do składu Alanyasporu powrócił Damian Kądzior, który według portalu sofascore.com został wybrany najlepszym piłkarzem swojej drużyny w meczu przeciwko Genclerbirligi (1:2). Otrzymał notę 7.4.