post Avatar

Opublikowane 30.10.2020 15:32 przez

redakcja

W najnowszym „Stanowisku” Krzysztof Stanowski rozwija wątek coraz ostrzejszego sporu między Cezarym Kucharskim a Robertem Lewandowskim. Ten pierwszy kilka dni temu usłyszał prokuratorskie zarzuty. 

Przypomnijmy fragment komunikatu prokuratury regionalnej:

(…) Prokurator zarzucił podejrzanemu, że od września 2019 r. do września 2020 r. kilkukrotnie stosował wobec swojego byłego klienta i współpracownika groźbę bezprawną polegającą na zapowiedzi rozpowszechniania informacji dotyczących rzekomych nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych należącej do pokrzywdzonego spółki prawa handlowego. Kierując groźbę podejrzany zapowiadał spowodowanie postępowania karnego i rozgłoszenie wiadomości uwłaczającej czci pokrzywdzonego oraz jego żony, sugerując jednocześnie że zachowa w tajemnicy opisane powyższej okoliczności w przypadku zapłaty przez pokrzywdzonego piłkarza kwoty 20 milionów euro, co stanowi równowartość 84,6 miliona złotych.

Podstawą dowodową do przedstawienia powyższego zarzutu były zeznania pokrzywdzonego piłkarza, wzmocnione zeznaniami świadków, którzy uzyskali wiedzę o działaniach Cezarego K., ale przede wszystkim – zapis bezpośrednich rozmów jakie przeprowadzili podejrzany i pokrzywdzony w restauracjach znajdujących się w Warszawie oraz w Monachium, a także treść korespondencji sms kierowana do pokrzywdzonego od osób mających wiedzę o zamiarach Cezarego K.

Jak wynika z zarejestrowanych treści Cezary K. żądając od pokrzywdzonego kwoty 20 milionów euro wyraźniej wskazał, że „czuje, że tyle jest warty spokój pokrzywdzonego”, zaś na pytanie dodatkowe piłkarza „za co naprawdę chce te pieniądze?” podejrzany oświadczył, że „za to, że będzie krył do końca życia, że jest on i jego żona oszustami podatkowymi”. Między innymi powyższe wypowiedzi podejrzanego świadczą o tym, że żądania stanowią szantaż o charakterze kryminalnym.

Były agent oskarżał „Lewego” o wielomilionowe oszustwa podatkowe oraz równie duże nieprawidłowości w firmie jego i żony.

Krzysztof Stanowski przedstawia teraz tło tego konfliktu. Kilka cytatów na zachętę:

„Pierwsze zgrzyty nastąpiły w 2016 roku. W grudniu wszyscy robią sobie miłe fotki, Lewandowski przedłuża kontrakt z Bayernem. Rzeczywista atmosfera wcale nie była taka dobra. Robert wcześniej z Kucharskim i Barthelem ustalili dokładnie, jak ten nowy deal ma wyglądać. Najważniejsze rzeczy piłkarz zapisywał sobie na kartce. A ten deal miał wyglądać zupełnie inaczej niż to, co mu przedstawiono w gabinecie Bayernu. Tam się okazało, że kontrakt miał być o rok dłuższy i z niższym wynagrodzeniem niż Robert sądził – o milion euro rocznie. Jednocześnie gdzieś w jego głowie zakiełkowała myśl, że te zaginione pieniądze mogą się odnaleźć w prowizji menedżerskiej. I tak im koniec końców powiedział: – Oddacie mi to ze swojej prowizji.

Po latach Cezary Kucharski przedstawił Lewandowskiego jako człowieka na tyle pazernego, że chciał jeszcze pieniędzy z jego prowizji. Relacja drugiej strony jest inna, że to zawodnik poczuł się oszukany. Jaka jest prawda? Nie wiemy, to słowo przeciwko słowu”.

„Dziś obu łączy jeszcze 0,1% udziałów Kucharskiego w spółce RL Management, która miała zarządzać wizerunkiem piłkarza. Reszta udziałów należy do Lewandowskiego. Kucharski był prezesem spółki, ponieważ mógł nią zarządzać w Polsce pod nieobecność zawodnika. W lutym 2017 został jednak odwołany z tej funkcji. Na jego miejsce przychodzi młody prawnik Kamil Gorzelnik”.

„Cofnijmy się do roku 2015. Wtedy Cezary Kucharski kupił nieruchomość w pobliżu lotniska Okęcie. 86 procent z całej kwoty zapłaciła spółka RL Management, Kucharski wyłożył ze swojej kieszeni tylko pozostałe 14 procent. Dziś Robert Lewandowski powie, że nic o tym zakupie nie wiedział, że był zaskoczony, gdy nagle z konta spółki zniknęło 4 mln zł. Cezary Kucharski skontruje, że przecież o wszystkim rozmawiali wiele razy, razem chcieli tę ziemię kupić i na niej zarobić. Późniejsze wydarzenia sugerują, że Lewandowski raczej nie był inicjatorem tej inwestycji. A była to inwestycja nieudana. Nie chodziło nawet o nabycie ziemi, tylko prawo do jej nabycia w przyszłości, gdy już stan prawny tej ziemi na taki krok pozwoli. Mijały kolejne terminy, minął termin tzw. transakcji przyrzeczonej, a duet Lewandowski-Kucharski wcale nie został formalnie właścicielem tych gruntów. Jak mówią ludzie z otoczenia piłkarza, transakcja nie była należycie zabezpieczona. Robert Lewandowski zaczął się wówczas niepokoić: gdzie są moje 4 mln zł i kiedy do mnie wrócą? Pytał raz, drugi raz, trzeci, ale ciągle nie słyszał konkretnych odpowiedzi. W 2016 i 2017 roku domaga się od Kucharskiego zwrotu pieniędzy. To się ciągnie, potem dochodzi sytuacja z Bayernem. Ich relacja zaczyna się rozjeżdżać na wielu poziomów. We wrześniu 2017 Kucharski wreszcie zadeklarował, że odda całą kwotę. Miesiące jednak mijały, a pieniędzy nie było. W tym momencie Lewandowski wyraźnie powiedział: dość”.

„W lutym 2018 Cezary Kucharski spotyka się u notariusza z Kamilem Gorzelnikiem, czyli nowym prezesem spółki RL Management. Spisują tam akt, wedle którego Kucharski wstępuje w prawa i obowiązki Roberta Lewandowskiego w zakresie wspomnianej inwestycji i zobowiązuje się oddać mu 4 mln zł do końca lutego 2018. Jednocześnie, zgadza się na wpisanie do akt artykułu 777, co oznacza, że poddaje się rygorowi egzekucji. Mając ten papier w ręku Robert Lewandowski ma wszystko co chciał. Ma z powrotem swoje 4 mln zł i może zmienić agenta”.

„Cezary Kucharski jeszcze tego nie wie, ale zostaje bez piłkarza i z obowiązkiem zapłaty 4 mln zł. 17 lutego Kucharski obchodzi urodziny. Może to miejska legenda, słyszałem jednak, że tego dnia zadzwonił do niego Lewandowski. Kucharski się ucieszył na widok połączenia, pomyślał sobie, że może nadchodzą lepsze czasy, skoro piłkarz chce mu złożyć życzenia. Ale Robert nie wiedział, że dziś są jego urodziny i nie o życzenia chodziło. Zadzwonił, aby mu zakomunikować, że rozpocznie współpracę z Pinim Zahavim. Pięć dni później zostanie ona oficjalnie ogłoszona”.

„Cezary Kucharski w jednym z wywiadów określił Zahaviego jako „dilettanti”. To chyba trochę nie na miejscu, gdy mówimy o człowieku, który do wszystkich największych lóż na światowych stadionach wchodzi jak do siebie i zna wszystkich właścicieli najbogatszych klubów. Kucharski chcąc iść na lożę VIP Realu Madryt, musi zostać zabrany przez kolegę z Platformy Obywatelskiej, niegdyś ambasadora RP w Madrycie, czyli Tomasza Arabskiego. Zahavi takiego wsparcia nie potrzebuje. Jeden z moich znajomych na potrzeby tekstu, który ostatecznie nigdy nie został opublikowany, skontaktował się z Zahavim, żeby coś na jego temat powiedział. Zahavi stwierdził tylko: – Kucharski? Ten nikt? Ta Myszka Miki? Ja mam o nim mówić? Przepraszam bardzo, nie zwykłem się wypowiadać o takich ludziach, nie mam czasu na głupoty”.

Opublikowane 30.10.2020 15:32 przez

redakcja

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 56
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
baran
baran

Jak zwykle z wiatrem. Brawo.

panapaczulowewypociny
panapaczulowewypociny

tvpis rozumiem narracje,pragne jednak przypomniec ze tam siedzial nawet Uli Hoeness. W bolandzie wszystko jest mozliwe,jak winny niemcy go puszcza w skarpetkach

pita
pita

Endriu
Endriu

Jedno mnie tylko zastanawia. Rozmowa Kucharskiego z Lewandowskim została nagrana w styczniu, a cała afera wybuchła w październiku. Dlaczego nie było doniesienia na Kucharskiego między styczniem a lutym?

Wiesiek
Wiesiek

Bo tekst w The Spiegel był z jakiś miesiąc temu na temat Lewego i problemów z podatkiem

PiSiory to śmietnik narodu
PiSiory to śmietnik narodu

może Lewy chciał po starej znajomości mu odpuścić, ale Kucharski poszedł z tym do mediów? Albo ktoś inny życzliwy, kto doniósł

Miprobierz
Miprobierz

ck myslal ze znalazl lamusa ktorym bedzie sterowal i dzieki niemu zarabial. niestety dla ck rl otrzezwial i sie domyslil ze zarabia na nim chlop ktory hnawet go nie szanuje bo ma go za glupka.

qdlaty81
qdlaty81

Haha. Mozliwe
Ale bardziej prawdopodobne ze uswiadomil go w tym jakis zyczliwy, ktory teraz sam sie do cyca przyssal.
Moze pan Kamil…kto wie?

Miprobierz
Miprobierz

oczywiscie. ale za to ze znajdowal sie przy tym cycku tyle czasu to ck powinnien rl berlo polerowac z wdziecznosci a al powinnien paznokcie malowac. bo byl kims dzieki rl

Krzysztof
Krzysztof

Wszystko super, ale wszyscy wiemy, że redaktor Stanowski wiedział o sprawie na początku roku. Nawet pisał, że ma bombę, ale nie może mówić. Zarzeczny inaczej uczył. Że jak masz temat, to jesteś dziennikarzem i jedziesz z tematem.

Jacuś Dorochowicz
Jacuś Dorochowicz

A czy ŚP Paweł Zarzeczny to jakaś wyrocznia w tej kwestii? Jest też coś takiego jak milczenie dla dobra ogółu. Przykładowo: każdy psycholog ci powie, że paradoksalnie lepiej o pojedynczej zdradzie partnerowi nie mówić, bo już nigdy nie odzyska zaufania i dla dobra związku lepiej milczeć (oczywiście o ile to był pojedynczy wyskok, który nigdy potem się nie powtórzył).

Swoją drogą – jaką tak aferę podobnego kalibru jako pierwszy ujawnił Zarzeczny?

Onanizatorus
Onanizatorus

Zarzeczny przez takie podejście skończył jako facet bez niemal żadnych kontaktów, pieniędzy i pozycji. Talentu mu nie odbieram, ale w kwestii rozgrywania sytuacji międzyludzkich to do Stana nie miał jakiegokolwiek startu.

JustinBimber
JustinBimber

Dlatego Zarzeczny, miał masę wrogów, bo wszędzie palił za sobą mosty.

heh
heh

ale w gry komputerowe nie gra? nie macie wrogów to idziecie w złą stronę.

kutafon z pruszcza
kutafon z pruszcza

nie przepadam z Robertem L zupełnie tak jak wy w większości,
ale mam dobrą trollowską radę aby nie pierdolił się z czarkiem myyszką miki kucharskim,
bo to go pogrąży – po prostu może stwierdził, że osiągnął już tyle te trofea z LM i tak dalej był o tym artykuł,
na weszlo jak siedzi z gównem złotego cielca – że pycha kroczy przed upadkiem panie RL

JacekS
JacekS

Masz bardzo trafny nick.To,ze ty nie przepadasz z (?) Robertem L wcale nie znaczy ,ze
inni robią zupełnie tak samo w większości. Trollu ,zawiść ci mózg wyżarła ,a to skonczy się bolesnym upadkiem we własne gówno kutafonie z pruszcza.

KONDZIUbenice
KONDZIUbenice

Chu,j kogo obchodzi Twoj stosunek do Pana Roberta to raz a dwa tylko w Polsce znalezc mozna takich przyglupow jak Ty!!!
Bo czy Ci sie to podoba czy nie to caly swiat oprocz ilus tam polskich frustratow(KARZELKOW INTELEKTUALNYCH) go kocha lub podziwia jako gwiazde najwiekszej wielkosci.
Wiec idz sie JE,BAC zyciowy przegrancu ktorego zycie przezulo i wyplulo ha ha ha ha ha

Poznaniak
Poznaniak

O czym ty piszesz trolu Padlo ci na mozg

Piter Pałker
Piter Pałker

Ej, czy już się starzeję i mam problemy z pamięcią, czy dobrze mi świta, że Kucharski na początkach Weszło pisywał felietony dla tej strony i miał tu swoją kolumnę? Ktoś pamięta, kto jeszcze oprócz Kowala pisywał tutaj w okolicach 2008-2010 roku?

xdd
xdd

Co ty, w zyciu. Przeciez Stanowski z nim ma już 20 lat kosę

Piter Pałker
Piter Pałker

Słyszałem, co Stan powiedział na tym filmiku, dlatego pytam, bo przysiągłbym, że CK miał tu kolumnę na początkach Weszło. Ale może coś już mi się coś chrzani w neuronach.

Michal Sz
Michal Sz

Na pewno Jan Tomaszewski miał tu rubrykę, chyba Kamil Kosowski, nie wiem czy nie Szamo. Kucharskiego nie pamiętam. Wtedy to jeszcze była amatorka i te teksty ukazywały się nieregularnie i dość rzadko.

Hubert
Hubert

Iwan Kosowski Kowal i szamo

floro flores
floro flores

jeszcze Osman Chavez i jego ‚wujku, kupisz mi laptopa’?

Kasia
Kasia

Oraz Pan Matusiak o wdzięcznym pseudonimie RadoMatu

Sebastian
Sebastian

Fojut tez.

Marcin_M
Marcin_M

Ta sprawa rzuca też nowe światło na akcję z Bielikiem, któremu Kucharski namieszał w głowie, przeniósł z Lecha do Legii, żeby szybko sprzedać do Arsenalu. Lech tego nie chciał, a Legia miała wywalone na to czy to dobry moment i kierunek dla tego piłkarza . To już był czas, kiedy każda złotówka była ważna dla pana Czarka. Śmiać mi się chce z tych wszystkich, którzy twierdzili, że Kucharski z Legią dba o rozwój Bielika. Na tym dealu zarobił pan Czarek i Legia. A Bielik do dziś płaci rachunek. Swoją drogą – trzeba być niespełna rozumu, żeby będąc menedżerem Lewandowskiego, doprowadzić się do takiej żenady, do jakiej doprowadził się CK. Mistrz.

Blizbor
Blizbor

Największa persona w historii polskiego sportu pod względem zarobków i Cezary K. wzorowo sytuację zjebał. Zarobił na Lewym miliony, ale nawet debil by zarobił. Czaruś za to zamiast zbudować na tym kariery, potrafił tylko sobie zamknąć wszystkie drzwi do zarobku w piłkarskich świecie.

Jedyna nadzieja w tym, że jego jakiś kumpel by zatrudnił w swoim klubie, tylko czy on ma jeszcze jakichś kumpli?

Marcin_M
Marcin_M

.

F91-DudeLange
F91-DudeLange

Lewy dobry, Kucharski chuj. Reszta nieważna. Polska klasyka.

Sebinio
Sebinio

Kucharski to cwaniak i nie ma o czym dyskutować natomiast Lewy jest pazerny na kasę i to wiadomo od dawna- przecież on strzelił focha na Lecha bo ten mu nie zapłacił ostatniej pensji i przez to od odejscia do Dortmundu ani razu nie pokazał sie na Bułgarskiej-nawet z dzieciakami ze szkółki nie chciał się spotkać a to o czymś świadczy

Kamil
Kamil

Prawidłowo, tu nie chodzi o kwote, umowa to umowa, nie wywiązali się

JAnek Bladyowicz
JAnek Bladyowicz

Jeśli to prawda to BARDZO dobrze :). Czemu ma wzbogacać klub który go okradł z ostatniej pensji?

Poznaniak
Poznaniak

Lewt zarabia swoje pieniadze uczciwie i byle jaki penis nie bedzie go oskarzal o nieplacenie podatkow Od tego sa urzesy skarbowe a nie trole z tej posranej witryny

Grubszym badz
Grubszym badz

Smieszne sa te nowosci na linii ck rl… samo nagranie tak zenujac ze oczy parza … chlopaki logicznie wypowiadac sie nie potrafia a tu takimi pieniedzmi obracac trzeba…. Krotko w Hooy slabe to ze strony obu zaintetesowanych i prosze nie piszcie juz na ten temat. Zostawcie sprawe sadom lewy niech puka brameczki a ck niech sobie zyje. Nie piszcie o tym juz , wiemy wystarczajaco duzo i tyle nam styka

Onanizatorus
Onanizatorus

Ty tez nie potrafisz, więc tego bym akurat się nie czepiał na Twoim miejscu.

Kostuch
Kostuch

Nie bronię Kucharskiego…. chociaż poczekajmy na wyrok sądu, ale z drugiej strony żydek wyśmiewa i wyzywa Polaka, a Stano mu klaszcze i cieszy się jak błazen. Gdyby tak wydarzyło się w drugą stronę… byłoby o antysemityzmie… Póki co huja mu załatwił ten Zahavi, siedzi tam gdzie go wsadził Kucharski a o Realu czy Premier League Lewy póki co może sobie pomarzyć, takie są fakty i tak już zostanie, będzie się kopał po czole i wygrywał do znudzenia Bundesligę, w której nie ma żadnej rywalizacji. A szkoda bo w PL mógłby się zweryfikować.

Buahahahaha
Buahahahaha

Gra w aktualnie najlepszej drużynie w Europie, może nawet na świecie. Jeszcze rozumiałbym takie gadanie, gdyby z Bayernem znowu odbił się od 1/4 finału LM. Ale w obecnej sytuacji z przyczyn sportowych nie ma po co odchodzić gdzie indziej. Co najwyżej finansowych.

Swoją drogą – PL go zweryfikuje, tak?

Lewandowski vs najlepsze angielskie drużyny (mecze/gole):

Arsenal – 8/4
Chelsea – 2/3
Liverpool – 2/0
City – 4/1
Tottenham – 1/2

Bilans 17/10 za samym topem topów chyba nie jest taki zły, co?

Inne wielkie drużyny:

Ajax – 4/5
Atletico – 4/2
Barcelona – 3/2
Benfica – 4/3
Juventus – 2/1
PSG – 4/1
Porto – 2/2
Real – 8/6
Szachtar – 4/2

A wy dalej powtarzacie, że strzela tylko słabym.

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN

Dokładnie. Żydki zawsze i wszędzie umiały się ustawić i tyle. Póki co to nic dla Lewego nie zrobił, a swego czasu Lewy podjął z nim współpracę w konkretnym celu. Miał mu załatwić transfer bodajże do Realu. I co? I gówno. Żyd może obrażać Polaka, ale w drugą stronę to już ochronka?

Blizbor
Blizbor

Co wy macie z tym „Żyd obraża Polaka”? To nie żaden Żyd obraża Polaka, tylko Zahavi obraża Kucharskiego i nie z powodu tego, że jest Polakiem.

Gdyby takie słowa powiedział Hiszpan, to nikt by nie bił w te nacjonalistyczne tony.

Mario Piekario
Mario Piekario

A skąd to stwierdzenie, że Zahavi miał mu załatwić transfer do Realu? Zahavi się pojawił po to, żeby Lewy dostał satysfakcjonujące zarobki i żaden pseudoagent przy tym go nie oszwabił a dodatkowo Zahavi jako były dziennikarz potrafi podsycać napięcie przy plotkach transferowych. Lewy chciał mieć konkretny projekt sportowy, który zapewni mu LM i teraz to ma, nie ma po co ruszać się z Monachium. Oczywiście wszystkie pelikany łyknęły, że Lewy był skory przenieść się do Realu bo dzienniki w kraju tak napisały więc tak musiało być.

Wódko pozwól żyć!
Wódko pozwól żyć!

Kiedy wywód mędrca Kowala w sprawie Lewandowski kontra Kucharski? Dziś daje niezłą popisówkę na Twitterze. Zachlany burak wypuszczający polityczny wpis za wpisem ku uciesze „srduszkującej” gimbazy.

kał z dupy papieża
kał z dupy papieża

nie wypuszczający, a wysrywający

Evesson
Evesson

Dwa pytanka: co to za podkład kolejowy się pali w kominku i kiedy zaczyna się akcja bo 40 minut pierdolenia to ponad moje siły

Podszyszkownik
Podszyszkownik

Kużwa,w dupie mam menago Czarusia,ale menago Zahawi to niezły oszołom.Oszołom z ego większym niż układ słoneczny.I porównania ma z dupy całkiem.Myszkę Miki zna cały świat.Trafił kulą w płot,pajac jebany…

Fioletowa ambrozja
Fioletowa ambrozja

Dlaczego nie ma dalszych fragmentów nagrania po słowach: „ty i twoja żona jesteście oszustami podatkowymi”? Czyby RL się czegoś obawiał?

poznaniak
poznaniak

Nagrania sa ale na razie nie dla kutasow takich jak ty Kim jestes gnoju ze wysuwasz teorie na temat Lewego

PanZygmunt
PanZygmunt

Może jest kimś kto popycha ci mamę??

Marcin
Marcin

***** *** i Kucharskiego, natomiast zakolak drażni mnie od pewnego czasu – hajsik od SPP wpada, ale kiedyś kranik się zamknie. I co, znowu będzie portal bukmacherski dla Polaków przebywających poza Polską?

Poznaniak
Poznaniak

Wiatr zawial i weszlo,pl razem z wiatrem A jeszcze do niedawna jako kumple Lewandowskiego krzyczeli ze pozwanie Kucharza spowoduje na wizerunku Roberta Lewandowskiego znaczna ryse Weszlo.pl Macie kurwa 2 faces jak mowia amerykanie i jestescie prymitywna bojowka

Fan Kazimierza D.
Fan Kazimierza D.

Czytając komentarze zastanawiałem się dlaczego w domach wariatów pozwalają chorym korzystać z internetu?
Czy redakcja nie może blokować frustratów i szaleńców?
Anonimowość wyzwala najniższe instynkty , bo nic nie grozi.
Wracając do p. Kucharskiego. Spytajcie się jego kolegów z drużyny, jaki był jako człowiek. To samo zróbcie z tymi co grali
z Lewandowskim. Ludzie nie zmieniają się bardzo.
I życzę więcej kultury i szacunku dla innych.

oko
oko

KUCHARSKI … typowy menago z PO … buta ,prostactwo ,chamstwo , łasy na kasę ,pasożyt … już w 2013 roku prasa niemiecka pisała jaki to jest prosty i irytujący człowiek …

poznaniak
poznaniak

Nikt ci nie kaze obrazac PO bydlaku Mozesz byc zasranym PiSowcem bez odwagi honoru jaj Stul pusk Judaszu i zachowuj sie

SylwekWawa
SylwekWawa

RL podpisuje w 2016 umowę z Bayernem na zupełnie innych warunkach niż te, które ustalił z CK. Milion euro mniej za sezon i dłuższy kontrakt. Bo RL nie chciał robić scen w gabinecie? Czy ktoś normalny uwierzy w to co opowiada Stanowski?

JacekS
JacekS

W 2016 roku to Lewandowski jeszcze słabo mówił po niemiecku i na pewno nie był w stanie zrozumieć całego tekstu pisanego po niemiecku zawiłym prawniczym żargonem. Skoro w jego imieniu negocjował zaufany agent ,to jedynie do agenta mógł mieć pretensje , a nie do Bayernu. Jeśli kiedykolwiek podpisywałeś umowę o pożyczkę z bankiem to wiesz ,ze chociaż jest sporządzona po polsku to bankowy żargon sprawia ,ze większość ludzi nie jest tego w stanie ogarnąć i podpisują wszystko „w ciemno” aby tylko dostać pożyczkę ,a potem płaczą ,ze zostali oszukani.Nawet jeśli Lewandowski miał do dyspozycji kontrakt po polsku to mógłby tylko pojąć ,że cyferki mu się nie zgadzają , ale na pewno nie potrafiłby tego sam negocjować po niemiecku i mógłby się jeszcze wplątać w coś gorszego.Dlatego zażądał wyrównania od agenta,który spierdolił negocjacje.
Kariera piłkarza jest krótka i każde zarobione pieniądze trzeba umiejętnie zagospodarować z myślą o przyszłości po tej karierze.Lewandowski ma rodzinę i ma prawo dbać o zabezpieczenie jej przyszłości. Na to pracuje i zarabia dobre pieniądze , a nie po to by jakiś pazerny chuj szantażował go by mu te pieniądze ukraść.

poznaniak
poznaniak

Ten chuj ktory bronil Kucharskiego tlumaczac ze pan Robert stawiajac sie niejako bylemu agentowi tworzy ryse na swoim wizerunku powinien sie ujawnic i wytlumaczyc swoje stanowisko Podziel sie z nami informacja panie chuju czy tobie rowniez znajomy dziennikarz polecil napisac tekst o utracie wizerunku przez Roberta Lewandowskiego ktory zamiesciles???

Weszło
02.12.2020

Lech ściąga Szweda. Karlstroem jednak nie zastąpi Modera

Jesper Karlstroem podpisał właśnie kontrakt z Lechem, który wejdzie w życie 1 stycznia. Kolejorz – z tego co słyszymy – zapłacił za Szweda około 700 tysięcy euro, a w grę wchodzą jeszcze potencjalne bonusy. Teoretycznie Karlstroem zastąpi zimą Jakuba Modera, który najprawdopodobniej trafi już na stałe do Brighton, ale to pomocnik zdecydowanie bardziej defensywy. Bardziej […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Geniusz życia. Sekret niezwykłości Edinsona Cavaniego

Ma na koncie miliony, a do rodzinnej miejscowości w departamencie Salto tłukł się kilka godzin w zatłoczonym busie w środku zimy. Ścina trawę z kosą w ręku. Strzyże owce. Po nocach chodzi z ojcem na polowania. Pasjonuje się rolnictwem. Studiuje agronomię. Spędza godziny na łowieniu ryb. Ćwiczy balet. Czyta Biblię. Piłkarzem jest świetnym, prawdopodobnie jednym […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Rybus z Łowicza, który nie stał się ligowym dżemem | KOPALNIE TALENTÓW

Nie będzie chyba specjalnie naciąganą teza, według której Maciej Rybus jest jednym z najbardziej niedocenianych reprezentantów Polski. Gdy widzi się Rybusa w składzie kadry, jego obecność jest przyjmowana raczej z rezerwą. Może gdzieś w okolicach 2008 roku, gdy „straszyliśmy” Żurawskim w Larisie, czy Golańskim ze Steauy, byłoby inaczej, ale dziś w erze Juventusów i Bayernów, […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Bartosz Kapustka wreszcie daje sygnały, że może odpalić

Gdy Bartosz Kapustka wracał do Legii, wątpliwości było sporo. Powracał do ESA ewidentnie na tarczy, na odbudowę, a w Legii nigdy tego czasu na odbudowę piłkarzy wiele nie ma, trzeba ciągle robić wynik. Gdyby patrzeć po marce, to jasne, w Polsce wciąż ją miał. Ale gdyby spojrzeć na pozycję w klubie, to za nim były […]
02.12.2020
Włochy
02.12.2020

Gianni Agnelli – ostatni król Włoch

Gianni Agnelli, swego czasu najbogatszy i najpotężniejszy człowiek we Włoszech, był uzależniony od adrenaliny. Nieustannie kusił los, mawiając: – Są różne sposoby, by umrzeć. Śmierć w wypadku nie wydaje mi się wcale najgorsza. Uwielbiał wyskakiwać ze swojego prywatnego śmigłowca wprost do morza, szokując tłumy gapiów. Po stokach narciarskich śmigał w takim tempie, jak gdyby był […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Szachtior Soligorsk mistrzem Białorusi. „Wielkie BATE się skończyło”

Zielona piłkarska wyspa w erze koronawirusa, futbol w cieniu antyrządowych protestów i kolejne zaskakujące rozstrzygnięcia na mecie rozgrywek – sezon 2020 w białoruskiej ekstraklasie będzie z pewnością jednym z najbardziej pamiętnych. Po piętnastu latach po tytuł sięgnął Szachtior Soligorsk, a BATE Borysów drugi raz z rzędu zostało największym przegranym. Przyglądamy się uważniej wydarzeniom za naszą […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Zima zaskoczyła ligowców. „Walkowerów nie będzie. Chcemy grać w tym roku”

Grudzień, godz. 12, mecz pierwszej ligi na stadionie, który nie dysponuje podgrzewaną murawą. Co może pójść nie tak? Wszystko. Pierwszoligowcy znów muszą przekładać spotkania, lecz tym razem nie z powodu koronawirusa, czy meczów reprezentacji. Teraz grać się nie da, bo boisko bardziej przypomina betonową arenę przy szkole niż stadion piłkarski. Mróz na południu Polski sprawił, […]
02.12.2020
Blogi i felietony
02.12.2020

Jak co środę… JAKUB OLKIEWICZ

Od razu ostrzegam – nie będzie o piłce, przynajmniej nie bezpośrednio, proszę nie składać reklamacji, po wczorajszym meczu z Miedzą nie zdobędę się na futbolowe wyznania. W 2010 roku warszawski raper Proceente nagrał album „Dziennik 2010”, zamieszczając przy jego promocji informację, że jego bezpośrednią inspiracją był „Dziennik 1954” autorstwa Leopolda Tyrmanda. To wtedy po raz […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Luka Zahović na razie rozczarowuje. Dziś przełamanie?

Odkąd Adam Buksa wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, Pogoń Szczecin miała wyrwę w ataku, której nijak nie potrafiła zasypać. Nic dziwnego, że klub sięgnął głębiej do kieszeni. Na przełomie września i października sfinalizowano pozyskanie Luki Zahovicia, który miał rozwiązać problem. Minęły jednak dwa miesiące i na razie możemy z całą pewnością stwierdzić, że problem pozostał. Trudno […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Tysiąc Abramowicza. Najważniejsze wydarzenia ery Rosjanina w Chelsea

Roman Abramowicz jest właścicielem Chelsea od 17 lat. Jednakże bardziej imponująca jest inna liczba. Roman Abramowicz jest właścicielem Chelsea od 1000 spotkań. Jubileuszowym było starcie z Tottenhamem. Niezłe, lecz przez te wszystkie dni meczowe działo się na Stamford Bridge zdecydowanie więcej niż 0:0 ze Spurs. Kursy na Sevilla – Chelsea w TotalBet: Sevilla 3.00 – […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Ciro strzela, United wygrywa. Co wy na to? | TYPY NA LIGE MISTRZÓW

Wczorajsze żniwa były udane – trafiliśmy dwa typy, więc idziemy za ciosem. Co słychać w środę w Lidze Mistrzów? Najciekawiej zapowiadają się mecze Borussii Dortmund z Lazio oraz Manchesteru United z PSG. Sporo emocji będzie także w spotkaniu Sevilli z Chelsea, Sprawdźcie, co warto obstawić! Borussia Dortmund – Lazio Rzym Ostatnie mecze Borussii: PWWPW Poprzednie […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Milczenie delegatów i klubów, czyli kulisy zjazdu PZPN i wyborczej gry Bońka

Co dziś słychać w prasie? Najciekawszy wydaje się… felieton, który odsłania kulisy zdalnego zjazdu PZPN. O tym, dlaczego przedłużona kadencja jest na rękę Zbigniewowi Bońkowi, kto milczał i dlaczego niezależny rewident nie jest niezależny pisze Antoni Bugajski. – W milczeniu lojalnych delegatów, dających w istocie ekipie Bońka zielone światło we wszystkich decyzjach, nie było zdroworozsądkowej […]
02.12.2020
Weszło FM
02.12.2020

Środa w Weszło FM – TSW, Estadio Weszło, Dwaj Zgryźliwi Tetrycy i mecze!

Środę na antenie Weszło FM rozpoczniemy tradycyjnie już o godzinie 7:00. W „Dwójce bez sternika” przywitają Was Monika Wądołowska i Michał Łopaciński, a ich rozmowy zdominują mecze Ligi Mistrzów. Gośćmi audycji będą m.in. Rafał Nahorny, Radosław Chmiel i Kamil Rogólski. Nie zabraknie również tematu meczów koszykarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy. Bądźcie z nami! […]
02.12.2020
Weszło
02.12.2020

Debiutant ratuje Liverpool, Ajax pod ścianą

Liga Mistrzów, Anfield, Liverpool. Niby wszystko się zgadza, ot, Salah i Mane obecni, Robertson gotowy w blokach startowych, Henderson wyprowadza zespół na murawę. Jest kim straszyć, niejeden rywal myślałby w tej chwili o defensywce, ale nie Ajax. Nie, Ajax nie dał się oszukać, wiedział, że z pierwszego garnituru Anglików została co najwyżej górna część garderoby. […]
02.12.2020
Weszło
01.12.2020

Inter zaprosił Borussię na solo za garażami, Borussia podjęła rękawicę

Real Madryt potyka się na Szachtarze i zwycięzca meczu Borussii z Interem będzie miał szansę wykiwać „Królewskich” w walce o awans? Ta dwójka stwierdza więc zgodnie: nie będziemy się bawić w żadne pozwy. Będziemy się napierdalać. Niemcy i Włosi zafundowali nam dzisiaj kawał meczycha. Pięć bramek, anulowany gol ze spalonego, który mógł wszystko zmienić, fatalne […]
01.12.2020
Weszło
01.12.2020

Pierwsza liga to nadal styl życia

Szukamy elementu, którego w tym meczu nie było. Gra bez młodzieżowca, która wynika z nieklarownie sformułowanych przepisów? No była, ŁKS przez moment grając w dziesiątkę zrezygnował z usług młodych zawodników. Czerwona kartka po dwóch faulach bez piłki dla kudłatego napastnika? Była, Samuel Corral przez cały mecz chodził tak nabuzowany, jakby Miedź reprezentowała wszystkie demony z […]
01.12.2020
Weszło
01.12.2020

Joao Felix bawił się z Bayernem B, a potem na boisko wszedł Mueller i żarty się skończyły

Bez Lewandowskiego. Bez Muellera, Neuera, Gnabry’ego, Goretzki… Bayern Monachium wyszedł na dzisiejsze starcie z Atletico Madryt niemal zupełnie rezerwowym składem. Gospodarze do pewnego momentu z tego korzystali, spokojnie prowadząc, a chwilami wręcz bawiąc się z Bawarczykami. Problem w tym, że za dużo w ich grze było właśnie tej zabawy, a za mało konkretów. No i […]
01.12.2020
Weszło
01.12.2020

Real Madryt robi wszystko, żeby nie wyjść z grupy

Żeby zagwarantować sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, Real Madryt musiał swoje spotkanie wygrać. A rywala miał całkiem odpowiedniego, bo ukraiński Szachtar, osłabiony kilkoma znaczącymi nieobecnościami. Co Real zrobił? Ano przegrał. I to całkiem zasłużenie. W pierwszej połowie Królewscy naciskali na gospodarzy, ale nie byli w stanie sfinalizować żadnej z akcji. Sytuacje dwukrotnie zmarnował […]
01.12.2020