post Avatar

Opublikowane 21.03.2020 09:53 przez

Jakub Olkiewicz

Byliśmy świadomi, że koronawirus poza bardzo konkretnymi skutkami dla zdrowia Polaków, dla ich poczucia bezpieczeństwa, a z czasem i dla ich finansów będzie wywoływał bardzo silne spory wywołane zatrzymaniem działania szeregu instytucji. W piłce nożnej jak dotąd większość bitw odwleka się na bliżej nieokreślony termin, ale koszykówka walczy już na całego. Zapraszamy do naszej relacji live, w której jak zwykle będziemy na bieżąco informować o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie, przede wszystkim pod kątem sportu, ale nie tylko. Bądźcie z nami!

15:57

Jeszcze dzisiaj nie polecaliśmy – jeśli macie chwilę wolnego (wiemy, że macie!) wczoraj na Kanale Sportowym w formule Hejt Parku spotkali się Michał Pol oraz Jarosław Królewski. Dużo trudnych słów, wiele trafnych spostrzeżeń oraz tradycyjne prośby o ściszenie odbiornika. Zapraszamy!

15:21

Białoruś. Promyk nadziei dla nas wszystkich, nawet gdy pierwszego dnia ligi wchodzą dwa mecze po kursach 11,00.

15:09

Izolacja. Właśnie tak to powinno wyglądać.

14:59

Porozmawialiśmy z Piotrem Piotrowiczem, nasz znajomy ze Szwecji, który działa tam jako trener młodzieży. Całą rozmowę znajdziecie W TYM MIEJSCU, wnioski niewesołe – Szwecja nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. Albo po prostu uznaje, że „co ma być, to będzie”.

Życie w Szwecji toczy się tak, jakby nic się nie działo. Może najpierw skupię się na piłce nożnej. Wszystkie grupy młodzieżowe normalnie trenują, w niższych ligach też nie ma zaleceń, żeby nie trenować. Zabroniono zgromadzeń powyżej pięciuset osób, zamknięte są gimnazja i szkoły wyższe. Start zarówno Allsvenskan jak i Superettan został odroczony, mówi się o powrocie na koniec maja, natomiast trzecia liga i niższe nie odwołały jeszcze rozgrywek. Odbywają się sparingi, mecze pucharowe.

Ogólne zalecenia są takie, żeby być ostrożnym, ale jak porównać z tym, co dzieje się w Polsce, to tutejsze podejście jest całkowicie lekceważące. W Polsce najważniejsze osoby w kraju mówią: zostańcie w domach. Tutaj jest na odwrót, starają się raczej tonować emocje, uspokajać, na zasadzie: prowadzić normalne życie. Jest jedno postanowienie: czujesz się chory, zostań w domu.

W konsekwencji każdy działa jak chce. To widać też po szwedzkich klubach. Najwięcej zarażeń jest w Sztokholmie, a tamtejsze kluby podchodzą wedle uznania. Djugarden na razie odwołał treningi, natomiast planuje za tydzień spotkanie w klubie i rozpoczęcie treningów. Hammarby normalnie trenuje, jasno stwierdzili, że skoro rząd nie zakazuje, to nie ma powodu ich odwołać. AIK odwołał zajęcia, ale też tutaj okazało się, że ktoś w drużynie ma koronawirusa. Ale ciekawe, że na kwarantannę odesłano nie wszystkich, a tylko tych, którzy mieli symptomy. Nie chcą też zdradzić który z zawodników był zarażony.

14:50

Przy dyskusji o finansach w Ekstraklasie spokoju nie daje nam jedna rzecz. Właściciele klubów ochoczo wskakują obecnie w buty przedsiębiorców, którzy zatrudniają całą armię ludzi. Dzisiaj w centrum ich zainteresowania zdają się pozostawać sprzątaczki, trenerzy młodzieżowi, skauci oraz fizjoterapeuci. Prezes Lecha, Karol Klimczak, mówi w sport.pl wprost: staram się działać jako odpowiedzialny szef przedsiębiorstwa zatrudniającego 250 osób.

Czy oni wszyscy nie są świadomi, że z tych 250 osób wystarczy urealnić zarobki górnej dziesiątki, by pozostałe 240 przez kryzys przeszło suchą stopą? Ostatnio zastanawialiśmy się nad tymi pakietami pomocowymi ze strony PZPN-u, Ekstraklasy SA czy nawet Ministerstwa Sportu. Te pieniądze, które popłynęłyby wartkim nurtem do klubów, poszłyby na utrzymanie 240 miejsc pracy czy zarobków tej pozostałej dziesiątki, tworzącej pierwszy skład dorosłej drużyny?

Oj, ekspresowo się nasz futbol nauczy, jak powinna wyglądać zdrowa organizacja. Nie pijemy tutaj do Lecha, ale przecież wszyscy pamiętają pierwsze ruchy Legii Warszawa, gdy stanęła pod murem. Nie było to ograniczenia ruchów transferowych, ale pięć zwolnień w akademii – kierownik drużyn juniorskich, analityk, psycholog, dietetyk i jeden z asystentów w drużynie CLJ. Coś czujemy, że cięcia i tak nas wszystkich czekają, ale akurat wśród klubów pierwsze ucierpi te 50 „frontowych” stanowisk, niż najbardziej eksponowani zawodnicy.

14:15

Eryk Mistewicz na Twitterze informuje, że Francja przygotowuje się na przewidywany szczyt epidemii. Wojskowi pomagają w przewożeniu chorych do szpitali w regionach mniej obłożonych, po to by „uwolnić” jak najwięcej łóżek w regionie paryskim. Obrazki z kolejnych państw przypominają nam, jak ważny mamy w tej chwili moment w Polsce. Albo pójdziemy ścieżką maksymalnego spłaszczenia krzywych zachorowań, albo będziemy to wszystko obserwować u siebie. Włochy, Hiszpania, Francja… Ciarki przechodzą na samą myśl, że to my mogliśmy być pierwszym epicentrum. Dzięki bolesnym doświadczeniom z południa i zachodu my sami kupiliśmy trochę czasu.

Pamiętacie, by nie wychodzić z domu i myć ręce? Tak tylko sprawdzamy.

14:09

Nie przeczymy, robiło się trochę nudnawo, więc fajnie, że Zbigniew Boniek nakręca nową porcję ćwiczeń. Tym razem brzuszki.

13:53

Wiadomości z kraju: prezydent Andrzej Duda ma zaplanowane spotkanie z szefową ZUS-u, Gertrudą Uścińską i premierem Mateuszem Morawieckim. Równolegle politycy Porozumienia, wchodzącego w składu rządzącej Zjednoczonej Prawicy, przekonują na swoich profilach, że tylko darowanie składek zusowskich przedsiębiorcom poszkodowanym przez trwającą pandemię pozwoli na zachowanie miejsc pracy.

Zobaczymy, jak to się skończy, ale widać już, że ciężar walki został nieco przeniesiony – nadal walczymy na 100% z wirusem, ale i zaczynamy myśleć o ekonomicznych konsekwencjach. Będziemy informować na bieżąco, bo bez wątpienia branża futbolowa też czeka na dalsze ruchy.

13:33

Ooo, sympatyczne obrazki z Cieszyna, miasta dość niespodziewanie podzielonego przez pandemię. Po polskiej stronie transparent: tęsknię za tobą, Czechu. Dziś odpowiedź z drugiej strony rzeczki: „i ja za tobą, Polaku”.

My w redakcji oczywiście dawno wywiesiliśmy: tęsknię za tobą, Ekstraklaso. 

13:26

13:25

Gazeta Krakowska poinformowała, że piłkarze Wieczystej Kraków nie przerwali treningów, więc… odwiedziła ich policja, by przeliczyć, czy na boisku na pewno nie ma „nielegalnej” liczby osób. W sumie to całkiem interesujące – w niektórych miejscach Europy zakazane są zgromadzenia powyżej 5 osób, u nas na razie ten limit to 50 ludzi w jednym miejscu. Tymczasem Napoli naprawdę chce zacząć treningi, co przy ich kadrze i sztabie wymusza spokojnie zaangażowanie w każdy trening około 50 osób.

Coraz częściej odnosimy wrażenie, że wszystkie działania, które podejmujemy jako Europa powinny być nieco bardziej skoordynowane. Inaczej te tymczasowo przywrócone kontrole na przejściach granicznych mogą z nami pozostać na dłużej.

13:06

Od jakiegoś czasu przepytujemy naszych chłopaków na obczyźnie, wczoraj rozmawialiśmy z Adamem Dźwigałą z Portugalii, wcześniej kontaktowaliśmy się choćby z Łukaszem Gikiewiczem w Jordanii czy Bartkiem Kapustką w Anglii. Dzisiaj zajrzeliśmy do Rumunii, a konkretnie do Grzegorza Sandomierskiego. Cała rozmowa W TYM MIEJSCU.

Jestem na miejscu w Cluj i czekam na rozwój wydarzeń. W zeszły czwartek zapadła decyzja, że liga do 31 marca jest zawieszona. Wcześniej, tuż przed startem kolejki, zdecydowano, że gramy bez kibiców. Zamykaliśmy kolejkę swoim meczem w poniedziałek 9 marca. Trzy dni później okazało się, że już żadnego sportu w Rumunii na razie nie będzie. Na przerwie do końca marca zapewne władze nie poprzestaną, powrót do grania przewidywany jest mniej więcej w połowie maja. A kiedy wrócimy do treningów, nie wiadomo.

Żona i dzieci są z tobą?

Tak, na szczęście przed największym zamieszaniem udało się sprowadzić tutaj rodzinę i jesteśmy teraz razem. Bezpieczniej być ze sobą niż podróżować, więc decyzja była jednoznaczna.

Jak środowisko piłkarskie w Rumunii przyjęło zawieszenie ligi? Panowała jednomyślność?

Trudno mi powiedzieć z całą pewnością, ale dla mnie to słuszna decyzja. Trener Dan Petrescu już od początku zeszłego tygodnia uczulał nas, że musimy spodziewać się takich kroków i jemu samemu trudno teraz mówić o piłce. Nie mogliśmy być zaskoczeni. W czwartek dowiedzieliśmy się o wszystkim zaraz po powrocie z treningu. Niektórzy z kolegów momentalnie zaczęli sprawdzać loty do domów, ale zaraz na grupie dostaliśmy wiadomość, że mamy kategoryczny zakaz opuszczania miasta.

12:58

Jeśli przeoczyliście Stan Futbolu – już jest dostępny z odtworzenia. Najbardziej podobała nam się bardzo optymistyczna końcówka – nawet ludzie, którzy do tej pory miewali sprzeczne interesy, teraz ciągną wszystko w jednym kierunku. Jest szansa, że ten wózek, na którym wszyscy siedzimy, w przyszłości będzie się pchało trochę łatwiej.

12:42

Wojciech Nowicki jeszcze wierzy w to, że igrzyska olimpijskie w Tokio odbędą się w terminie. Cała rozmowa ze sportowcem, który kwalifikację olimpijską ma już dawno za sobą do przeczytania na stronie KIERUNEK TOKIO.

Mieliśmy ruszać na lotnisko i wtedy dostaliśmy informację, że nie możemy lecieć i zostajemy w domu. Następnego dnia pojechaliśmy do ośrodka w Spale. Niestety, tam też potrenowaliśmy ze trzy dni i kazali nam go opuścić, bo będzie zamknięty do odwołania. Czekamy na decyzję. O ile nic się nie zmieni na gorsze, to teoretycznie od końca marca będziemy mogli wrócić do Spały, żeby się tam przygotowywać. Na razie czekamy.

Czyli podszedłeś do tej całej sytuacji ze zrozumieniem?

Po prostu staram się w tym wszystkim zachować spokój. To nie jest zależne ode mnie. Ja też mam ten komfort, że mam minimum i kwalifikację olimpijską. Czekam na rozwój sytuacji i decyzję MKOl na temat tego, czy igrzyska odbędą się w terminie. Na razie, z tego co wiem, tak ma być. Mam też ten komfort, że zdobyłem już medal olimpijski. Mam swoje marzenie, by dołożyć do tego drugi, przypieczętować to, ale jak się nie uda, to trudno, będę żyć dalej. Cieszę się, że osiągnąłem to, co mam. Dla mnie to i tak bardzo dużo. Więc spokojnie. Staram się trenować na tym przeczekaniu, niewiadomej. Po prostu robić co do mnie należy i czekać na rozwój sytuacji. I tak się cieszę, że mogę coś porobić i nie siedzę dwa tygodnie, jak niektórzy moi koledzy, na tyłku w domu, nie mogąc robić nic. To chyba byłoby gorsze.

Na początku wśród niektórych sportowców były takie komentarze, że może państwo podjęło zbyt drastyczne środki. Pojawiała się też opinia, że wirus w ciepłych krajach rozmnaża się gorzej. Patrząc jednak na takie państwa jak Kuwejt, gdzie tych przypadków jest więcej, wydaje się, że te decyzje są jednak słuszne. Bo przede wszystkim liczy się zdrowie.

Oczywiście. Zresztą, co ja mogę powiedzieć? Taka jest decyzja władz. Mieliśmy się dostosować i koniec kropka. Myślę, że to nie jest dla nas aż tak złe, choć zaburza nam przygotowania. Tym bardziej, że to rok olimpijski. Pewnie gdyby to był inny sezon, to wszyscy machnęliby na to ręką. Ale są te igrzyska i wszyscy się stresują. Ja cierpliwie czekam. Robię, co mogę zrobić. Najważniejsze, że jestem zdrowy. Nie ma u mnie żadnych objawów. Zresztą na Podlasiu na razie jest spokój.

12:38

Nigdy wcześniej nie była i nigdy później liga białoruska nie będzie tak popularna.

12:33

W Stanie Futbolu przeszliśmy do tematu rozstrzygnięć w ligach. Wszyscy są raczej zgodni – anulować sezonu nie ma jak, nie ma opcji, żeby nie przyznać Liverpoolowi mistrzostwa. Rozwiązania na górze? Utrzymać dorobek. Rozwiązania na dole? Tutaj zapewne trzeba będzie się zastanowić nad tym, jak skrzywdzić jak najmniejszą liczbę drużyn. Prowadzący Krzysztof Stanowski: zapewne czeka nas przyspieszone powiększenie ligi do 18 drużyn.

12:22

Jarosław Kołakowski zdradza, że docierają do niego informacje o reaktywowaniu ligi włoskiej. Oni poważnie o tym myślą, teraz o powrocie do treningów, a w maju o powrocie do grania. Nawet tam, nawet w takim miejscu! 

Na ten moment Napoli zaplanowało powrót do treningów 25 marca i to jest tzw. potwierdzone info.

12:09

Piękna wypowiedź.

12:05

A tu Zieliński. Forma jest!

12:02

Papszun: Na razie jeszcze nie rozmawialiśmy, na szczęście jesteśmy po 10 marca, ale zbliża się zaraz kolejny dziesiąty… Trzeba być gotowym na wszystko.

 


Fot.FotoPyK

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 1
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tss
tss

Ten burak w fioletowej marynarce ze zdjęcia głównego to kto? Prezes PZKosz?

Kanał Sportowy
31.03.2020

Zebranie Zarządu – LIVE charytatywny Kanału Sportowego

Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol i Krzysztof Stanowski zapraszają na ZEBRANIE ZARZĄDU – czyli charytatywny LIVE z donejtami i telefonami do studia!
31.03.2020
Inne sporty
31.03.2020

Już niedługo w twoim domu… Chicago Bulls Michaela Jordana

Jesteś dzieckiem lat dziewięćdziesiątych? Tęsknisz za czasami, kiedy koszykówka wzbudzała w tobie wielką ekscytację? Chcesz przekonać swoje nadaktywne dziecko, które nie potrafi usiedzieć w miejscu, aby wreszcie zostało w domu? A może po prostu przepadasz za sportem, tym najwyższego sortu? Jeśli na którekolwiek z wymienionych wyżej pytań odpowiedziałeś twierdząco, to chyba mamy coś dla ciebie… […]
31.03.2020
Hiszpania
31.03.2020

W Barcelonie kryzys podczas kryzysu. O co chodziło?

W Barcelonie wiosny bywają gorące. Pogoda to jedno, piłka to drugie. Nie dość, że śródziemnomorski klimat sprzyja przyjemnej aurze, to jeszcze na wiosnę piłkarze Dumy Katalonii rok w rok, od wielu lat, rozgrywają najważniejsze mecze i zdobywają najważniejsze trofea. Jakoś w tym marcowym okresie zazwyczaj to wszystko się rozpoczyna. Tym razem też jest gorąco, ale […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

QUIZ. Kto zasiedział się w Ekstraklasie?

Kilka dni temu spodobał wam się quiz, w którym musieliście wymienić obcokrajowców z największą liczbą goli w Ekstraklasie, więc dziś postanowiliśmy pójść krok dalej. Tym razem waszym zadaniem jest wymienienie zagranicznych graczy, którzy w naszej lidze zagrali przynajmniej 100 razy. Jasne, zazwyczaj było tak, że jeśli ktoś był dobry, to szybko stąd czmychał, ale trochę […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

„W Siedlcach mówiono, że jest dziwny. A on po prostu więcej trenował”

Pół roku w Pogoni Siedlce. Rok w Podbeskidziu. Powołanie do reprezentacji Michniewicza tuż przed samym Euro, debiut na turnieju, potem tylko jeden opuszczony mecz w Ekstraklasie po transferze do Śląska. Kariera Przemysława Płachety pędzi bardzo szybko, być może jeszcze szybciej niż on na boisku – cztery z dziesięciu czołowych sprintów w sezonie 19/20 są jego […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Kondycja zamknięta w areszcie domowym

Wracamy do gry! Liga startuje! Otwórzmy stadiony, wypełnijmy trybuny i zacznijmy igrzyska. Ale zaraz. Możemy? Tak bez przygotowania? Nawet nie z marszu, a prosto z kanapy? Słyszymy coraz to nowsze terminy powrotu do gry w piłkę i choć wiemy, że ci, którzy podają daty w promieniu najbliższych kilku tygodni mocno fantazjują, to zadajemy jedno pytanie. […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

„Odpowiadam na wszystkie kłamstwa”, czyli Kaszowski odpowiada na list Kałuży

Dzieje się w Gliwicach. Ustalmy chronologię.  26 marca, czwartek – dostajemy informację, że Piast zwalnia część pracowników działu administracyjnego, a w tym nazywanego legendą klubu Jarosława Kaszowskiego.  28 marca, sobota – publikujemy wywiad z Jarosławem Kaszowskim, w którym przedstawia szczegóły zwolnienia z Piasta i ostro krytykuje władze klubu – „Prezes Żelem nie lubi ludzi. Nigdy […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Ekstraklasa apeluje do PZPN: pozwólcie obciąć pensje

„Ekstraklasa S.A. w imieniu 16 klubów uczestniczących w najwyższej klasie rozgrywkowej, zwróciła się do PZPN o pilne przyjęcie przez zarząd Związku uchwały w sprawie zasad zmniejszenia wynagrodzeń zawodników” – czytamy na stronie ekstraklasa.org. Co to oznacza? Cóż, wygląda na to, że – w najwyższym skrócie – rozpoczyna się kolejna odsłona wojenki między klubami i związkiem. […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Niemcy wychodzą przed szereg: Bundesliga chce wystartować od maja

Większość światowych lig powoli godzi się z tym, że prawdopodobnie nie uda się dokończyć rozgrywek do 30 czerwca. Bardziej niż o planach ewentualnego powrotu myśli się o tym, jak sprawiedliwie rozstrzygnąć przerwany sezon. Z tego schematu wyłamują się Niemcy. Dziś odbyła się konferencja prasowa z Christianem Seifertem, prezesem DFL, niemieckiej federacji, na której ogłoszono istotne […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Jak co wtorek… KRZYSZTOF STANOWSKI

Sytuacja nie jest łatwa dla kogokolwiek. Jeśli dalej tak będzie, liczba firm, które padną porazi skalą, jakiej za naszego życia nie zaznaliśmy. Pospinanie budżetu – na każdym poziomie: domu, zakładu pracy, całego państwa – stanie się niezwykle trudne i chyba wszyscy musimy pogodzić się z myślą, że coś się na pewien czas skończyło. Potem oczywiście […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Jak obniżać pensje? Zagłębie Sosnowiec przykładem dla innych klubów

Powiększa się grono pierwszoligowców, którzy zdecydowali się na obniżki wynagrodzeń. Do Miedzi Legnica i Warty Poznań dołączyło dziś Zagłębie Sosnowiec. Dlaczego wyróżniamy akurat ten klub? Bo przedstawił on najbardziej rozsądny i sprawiedliwy sposób na cięcia, jaki widzieliśmy. Pensje obniżono proporcjonalnie do ich wysokości, a w przypadku najmłodszych oraz pracowników administracji, cięć nie będzie wcale. Marcin […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Trenerzy reprezentacji obniżają swoje pensje o połowę

Obniżki, obniżki, obniżki. Nie wszyscy się kłócą, nie wszyscy się dziwią, niektórzy podchodzą do sytuacji z pełnym zrozumieniem. Dzisiaj zapadła decyzja, że trenerzy reprezentacji narodowych – z Jerzym Brzęczkiem i jego sztabem na czele – przez następne cztery miesiące (za kwiecień, maj, czerwiec i lipiec) będą otrzymywać mniejsze wynagrodzenie, niektórzy mniejsze nawet o połowę. Co […]
31.03.2020
Bukmacherka
31.03.2020

Absolutny hit! Custom Bet na Heroes III w eWinner!

Chyba nie znajdziemy osoby, która nie zna tej kultowej gry! Heroes III to żywa legenda, gra, która mimo upływu lat cieszy się ogromną popularnością. Rzesza fanów ciągle się powiększa, a wśród nich znajdziemy nawet… Jakuba Błaszczykowskiego! Tak jest, legenda polskiej piłki przyznała, że potrafi zarwać nockę w poszukiwaniu artefaktów. Wszystkich miłośników tej kultowej gry ucieszy […]
31.03.2020
Anglia
31.03.2020

Kolejna idiotyczna afera w kolekcji Jacka Grealisha

Wydawało się, że Jack Grealish etap wywoływania kretyńskich afer ma już dawno za sobą. Anglik powrócił z Aston Villą do Premier League, grał naprawdę nieźle i wszystko wskazywało na to, że się – mówiąc krótko – ogarnął. No ale jeśli ktoś ma siano w głowie, to niestety trudno zastąpić je rozumem. Grealish zaledwie kilka dni […]
31.03.2020
Weszło
31.03.2020

Widłak: Co z amp futbolowym EURO? Czas na decyzje do końca maja

Gdy w październiku 2011 roku w Polsce szykowano się do pierwszych treningów w amp futbolu, nikt nie wiedział nawet, czy powstanie reprezentacja, a co dopiero uda się z nią wyjechać na EURO czy mistrzostwa świata. Dzisiaj zawodników wspierają Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek czy nawet prezydent Andrzej Duda, a transmisję przeprowadzoną w TVP Sport z ich […]
31.03.2020
Bukmacherka
31.03.2020

Zakłady over/under – jak obstawiać?

Zapowiada nam się prawdziwy festiwal bramkowy – kto z nas nie słyszał takiego zdania z ust komentatorów? Czasami idzie to też w drugim kierunku i słyszymy, że goli nie ma co się spodziewać. Przede wszystkim jednak na tym, czy bramki padną czy nie, można zarobić. W jaki sposób? Obstawiając zakładu typu over/under u legalnych bukmacherów. […]
31.03.2020
Bukmacherka
31.03.2020

Kolejny powrót Marcina Najmana? Postaw na to w BETFANIE!

Niestrudzony fighter, niepokonany wojownik, ikona polskich sportów walki. Tymi słowami na pewno nie opiszemy Marcina Najmana, ale co by nie mówić, wielu bardziej rozpoznawalnych postaci w tym środowisku nie znajdziemy. A że swoją popularność zawdzięcza słynnemu odklepywaniu? Co poradzić… Najman wróci do klatki? Ringu? Gdziekolwiek? Postaw na kolejną walkę „legendy” MMA w BETFANIE! Kolejna porażka […]
31.03.2020
Bukmacherka
31.03.2020

Obstawiaj CS:GO ESL Pro League w Totolotku!

Trzy mecze, potrójny zysk! Przed nami kolejny dzień promocji #GRAMzDOMU w Totolotku. Ten legalny bukmacher oferuje nam dziś spotkania ESL Pro League w Counter Strike’u oraz mecz Szachtara z Yunostem w hokejowych mistrzostwach Białorusi. Stawiając na faworytów tych spotkań otrzymamy kurs aż 3,56! Marzec dobiega końca, więc warto zamknąć miesiąc efektowną wygraną! Legalny bukmacher Totolotek […]
31.03.2020