Estadio Weszło #41 – Rot, Bielski, Ratajczyk

redakcja

Autor:redakcja

16 października 2019, 08:37 • 1 min czytania

Reklama
Estadio Weszło #41 – Rot, Bielski, Ratajczyk

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być kibicem Eibar? Poznajcie odpowiedź w premierowym „Estadio Weszło.” Gośćmi Krzysztofa Rota byli członek fanklubu zespołu z Kraju Basków, Michał Ratajczyk oraz Mariusz Bielski z 2×45.info. Do tego najbliższa kolejka ligowa, hiszpańska kadra i transferowe ploteczki… Zapraszamy do odsłuchu!

Reklama

Najnowsze

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
4
Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Weszło

Reklama