post

Opublikowane 27.09.2018 20:51 przez

redakcja

– Miałem inne rzeczy w głowie niż piłka nożna. To zdecydowało o tym, że pożegnałem się z Legią. Natomiast jestem przekonany, że z głową, którą mam teraz, i z tym podejściem do spraw życiowych, byłbym obecnie w Legii kluczową postacią. Gdyby tylko ktoś we mnie zainwestował, to byłaby dobra inwestycja – mówi Kuba Kosecki w rozmowie z Weszło. Rozmowa o grzechach przeszłości, o transferze do Adany, o życiu w Turcji. Zapraszamy!

Wydoroślałeś?

Tak, szczególnie po narodzinach dziecka poukładało mi się w głowie. Zdaję sobie sprawę, że byłem nieznośnym człowiekiem. Chłopczykiem. Każdy jednak popełnia błędy i każdy zasługuje na drugą szansę, ja też tak podchodzę do innych ludzi. Zmieniłem się i życiowe priorytety też.

Gdybyś doszedł do takich wniosków wcześniej, zrobiłbyś większą karierę?

Wydaję mi się, że tak. Gdybym miał trzy lata temu bardziej poukładane w głowie, to inaczej patrzyłbym na pewne sprawy. Nie obrażałbym się tak szybko, nie odchodziłbym z Legii do Saundhausen, tylko bym podwinął rękawy i pokazał niedowiarkom, że zasługuję na grę w Legii. Może wtedy by się to inaczej potoczyło. Zmienił się przecież trener, przyszedł Magiera i widać, jak do góry poszedł przy nim choćby Bereszyński. Żałuję, że byłem w gorącej wodzie kąpany, ale takie jest życie. Teraz inaczej patrzę na masę rzeczy. Zmieniłem się pod wieloma względami, żonie jest ze mną łatwiej.

W tym odejściu do Niemiec widzisz kluczowy moment?

Tak. Z Legii Warszawa nie odchodzi się do 2. Bundesligi, do drużyny walczącej o utrzymanie, która nie ma innych aspiracji. Żałuję, że to się tak potoczyło, bo pół roku przed tym transferem miałem oferty z Primera Division, Serie A, z Anglii. Wtedy inaczej jednak patrzyłem na życie, co innego mnie interesowało. No, ale to życie ma się jedno i nie cofnę tych głupich błędów, choć mam nadzieję, że trochę je wyprostuje. Mam przecież przed sobą parę lat dobrej gry, jeśli kontuzje mnie ominą.

Co mogło cię bardziej interesować niż transfer do Hiszpanii albo Anglii?! Imprezy?

Dokładnie. Moja żona o tym wie, może dalsza rodzina nie, ale był czas w Legii, kiedy wydawałem 30 tysięcy złotych na imprezy tygodniowo. Wyjść z kumplami, dobrze się zabawić, pojeździć fajną furą. Takie rzeczy. To było głupie. Byłem młody i popełniałem błędy. Nie wstydzę się ich, a dziś o tym mówię, by każdy wiedział, jak to wyglądało. Że nie prowadziłem się odpowiednio, że miałem różne priorytety w życiu. Przepraszałem niejednokrotnie za to moją żonę i rodzinę. Ale to się pozmieniało, ja się zmieniłem, bo trzeba sobie z takimi sytuacjami radzić. Ja to zrobiłem i wyrosłem na innego człowieka.

Głośno jest o takich problemach piłkarzy, przykładem ostatnio Dawid Janczyk.

Takich kłopotów nie miałem, czy to z alkoholem, czy z hazardem. Po prostu był taki moment, że nie grałem, więc wolałem pójść ze znajomymi, gdzieś usiąść i nie prowadzić się sportowo. Miałem inne rzeczy w głowie niż piłka nożna. To zdecydowało o tym, że pożegnałem się z Legią. Natomiast jestem przekonany, że z głową, którą mam teraz, i z tym podejściem do spraw życiowych, byłbym obecnie w Legii kluczową postacią. Gdyby tylko ktoś we mnie zainwestował, to byłaby dobra inwestycja.

No, ale czasu nie cofniesz.

Tak jest. Natomiast mówię szczerze: byłem, jaki byłem. Nie owijam w bawełnę, chcę, żeby każdy znał prawdę.

Zagrasz jeszcze w Legii?

Jeśli by to ode mnie zależało, to wydaję mi się, że tak. Inne sprawy mogą jednak decydować o tym, że w Legii się nie znajdę. W sumie to myślę, że kibice Legii nie darzą mnie sympatią, natomiast zrobiłbym wszystko, by to zmienić. Na przykład we Wrocławiu dużo osób miało mi za złe, że mówię wprost o swoich odczuciach, że jestem legionistą. Jednak pod koniec, liderzy grup kibicowskich, którzy prowadzą doping, przyszli mi powiedzieć, bym nie odchodził ze Śląska. Bo daję z siebie 100 procent, jestem szczery i za to mnie szanują. Dlatego też cenię ten klub, tych ludzi i to miasto, nawet teraz szukamy z żoną mieszkania do kupienia we Wrocławiu.

Skąd ten pogląd, że kibice Legii cię nie lubią?

Tak mi się zdaje. Niejednokrotnie, gdy podchodziłem podziękować za doping, niektórzy cofali ręce, patrzyli spode łba na to, jak prezentuje się w mediach społecznościowych. Mieli prawo, bo nie wiedzieli wszystkiego, ale zrobiłbym wiele, by ten pogląd odwrócić. Jestem legionistą z krwi i kości, zdarzały mi się słabsze mecze, ale na boisku zawsze zostawiałem sto procent.

Mówiłeś, że o twoim hipotetycznym transferze do Legii mogą zadecydować inne sprawy. Jakie?

Nie wiem, czy kibice mają posłuch w klubie wśród osób decyzyjnych, nie mam pojęcia, jak to wygląda. Natomiast dużo klubów robi transfery, patrząc na opinie fanów i trzeba o tym pamiętać. Nie tylko poziom sportowy może decydować o tym, czy trafisz do danego klubu, czy też nie.

A w samym klubie masz wrogów?

Nie, wydaję mi się, że nie. Wszyscy wiedzą, jaką jestem osobą. Czasami nie każdemu odpowiadało to, co mówiłem, ale zawsze miałem szacunek do każdego w klubie. Tak mnie wychowali rodzice.

Ale pewnie ci żal, że w pewnym momencie wolano Langila od ciebie.

Na pewno. Tego mi żal, ale takie jest życie piłkarza i z takimi rzeczami musi sobie radzić.

A teraz jesteś piłkarzem czy biznesmanem zajmującym się piłką, patrząc na transfer do drugiej ligi w Turcji?

To była trudna decyzja, bo mnie i mojej rodzinie żyło się we Wrocławiu bardzo dobrze. Jednak warunki finansowe, jakie tu otrzymałem, sprawiają, że potem nie będę się musiał o nic martwić. Tak: pieniądze były głównym powodem, dla których tu przyszedłem.

Nie miałeś obaw, że będą problemy z wypłatami?

Słyszałem różne historie, bo gadałem z tatą i chłopakami, którzy grali w Turcji. Wiem, jak to bywa, dlatego podpisując kontrakt, zabezpieczyłem się. Nie chcę wchodzić w szczegóły, natomiast mam różne zapiski w umowie, więc wszystko powinno być w porządku. Jak do tej pory wszystkie punkty, które sobie zapewniłem, zostały spełnione.

Jaką przebitkę dostałeś względem Śląska?

Każdy wie, jakie miałem pieniądze w Śląsku i nie poszedłbym do Turcji za 50 tysięcy więcej. To musiały być dużo większe sumy, tyle powiem. Pięć lat temu powiedziałbym ci, ile zarabiam dokładnie, ale dziś wiem, że to drażliwy temat.

A odchodząc tam, nie myślałeś o reprezentacji, że zamykasz sobie drzwi? Sam widzisz, jaką mamy posuchę na skrzydłach.

Zdaję sobie sprawę, że przez trzy ostatnie miesiące mojego pobytu w Polsce – czyli w końcówce tamtego sezonu i na początku tego – dawałem jakość. Ludzie mówili mi, bym nie znikał selekcjonerowi z radarów, ja też zdawałem sobie sprawę, jak taki transfer może być odebrany przez trenera i kibiców. Wydaje mi się jednak, że selekcjoner nie zamyka drogi wyróżniającym się zawodnikom za granicą, bo też wie, że tam poziom jest albo wyższy, albo porównywalny. Mogę powiedzieć, że tu część zespołów jest lepiej poukładana taktycznie niż w Polsce. Nie chcę też, by ktoś myślał, że odchodząc do Turcji, zapomniałem o kadrze. Tak nie jest. Reprezentacja to marzenie każdego piłkarza i moje również.

WARSZAWA 27.08.2017 MECZ 7. KOLEJKA LOTTO EKSTRAKLASA SEZON 2017/18 --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN WARSAW: LEGIA WARSZAWA - ZAGLEBIE LUBIN JAKUB KOSECKI FOT. PIOTR KUCZA/ 400mm.pl

Szkoda byłoby, gdybyś kojarzył się z kadrą głównie czterema literami.

Podchodzę do tego z dystansem, ale to prawda, ten obrazek to główne skojarzenie ze mną w reprezentacji. Nie dałem powodów, by ludzie mnie pamiętali z czego innego. Po pierwsze zagrałem zbyt mało meczów, po drugie zdobyłem tylko jedną bramkę z mało renomowanym rywalem. Nie są to wielkie osiągnięcia i zdaję sobie z tego sprawę. Jeżeli dostanę szansę, to postaram się pokazać z lepszej strony, niż to miało miejsce do tej pory. Postaram się o sobie przypomnieć, wszystko jest w moich nogach.

No właśnie, tylko jeśli Transfermarkt mnie nie okłamuje, nie masz jeszcze ani asysty, ani gola.

Nie okłamuje. Jesteśmy nowym zespołem, trudno nam się jeszcze dobrze zgrać. Wypracowałem jeden rzut karny, on akurat nie został strzelony. Nie są to super statystyki, ale gram po 90 minut i jestem zawodnikiem, który napędza akcje drużyny, sędziowie pokazują bardzo dużo żółtych kartek za faule na mnie. Robię dużo wiatru, choć fakt, nie przeszło to jeszcze w statystyki i zdaję sobie sprawę, że dużo ludzi na to patrzy, bo to przecież jest najważniejsze w piłce. Jednak dobrze wypadam na tle zespołu, spokojnie do tego podchodzę, to przyjdzie z czasem. Na pewno.

Poznałeś już fanatyczną stronę kibiców w Turcji?

Poznałem. Jak gramy u siebie, to jest niesamowita atmosfera, ale teraz graliśmy wyjazd i fani przejechali 12 godzin autokarem. Był pełen sektor. Jak idę do restauracji to mam zniżki, jak kupuję telewizor to mam zniżki, jak idę do hotelu to też mam zniżki. W Sheratonie, czyli najlepszym hotelu w mieście, w przeliczeniu na złotówki płacę mniej niż sto złotych za dobę. Kibice są naprawdę wszędzie. Jednak nic za darmo nie ma, jeżeli dobrze sobie radzisz na boisku i podchodzisz z szacunkiem do klubu, to wtedy oni oddają ci tę wdzięczność.

To może są lepsi niż ci we Wrocławiu, tam mieliście puchy.

Wydaję mi się, że stadion we Wrocławiu jest za duży jak na Śląska. Piękny, ale za duży, bo nawet jak wygrywaliśmy z Legią i Lechem, to przychodziło po 25 tysięcy ludzi, ale wciąż stadion wydawał się pusty. Trudno jest go zapełnić. Pewnie, zdaję sobie też sprawę, że nie dawaliśmy zbyt dużych nadziei, dlatego te pustki były i są. Tutaj mamy obiekt na 12 tysięcy miejsc, przychodzi po 11, więc nie ma problemu.

A jak wygląda baza treningowa klubu?

Jest dobra. Budynek klubowy nie powstał rok czy dwa lata temu, ma swoje lata, to widać, ale mamy pięć boisk treningowych. Na dwóch trenują grupy młodzieżowe, my mamy dwa pełnowymiarowe boiska wyłącznie dla siebie. To są stoły, do niczego nie można się przyczepić. Każdy ma też swój pokój, w którym może odpocząć i się rozluźnić. To są proste rzeczy, ale rzadko zdarza się, by w Polsce zawodnik mógł przyjść przed treningiem do takiego pokoju i odpalić telewizor. Jest nawet lokaj, który dba o twoje rzeczy, zabiera je do prania. Mamy salę do bilarda, salę do ping-ponga, basen. Nie jest to wszystko jakieś mega ultra nowoczesne, ale odpowiednie, by myśleć o grze w piłkę.

Nazwisko „Kosecki” otwiera ci drzwi na mieście?

Otwiera. Tylko i wyłącznie dzięki mojemu tacie. On tu jest znany, jak mnie widzą, to podchodzą zrobić zdjęcie, pierwsze pytanie jest zawsze to samo: „czy jesteś synem Romana, który grał w Galatasaray?”. Fajnie, że to nazwisko pomaga, ale nie chcę tego nadużywać, bo potem się człowiek rozleniwia.

Ogólnie widzę, jak inna jest tu kultura. W Polsce niektóre sprawy są normalne, a tutaj musisz się trochę natrudzić. Chodzi mi na przykład o mieszkanie. U nas, jak coś wynajmujesz, to masz umeblowanie, gaz, ciepłą wodę, telewizję i takie różne rzeczy. Tu muszę jeździć od jednego urzędu do drugiego, żeby ktoś po paru tygodniach przyjechał do mnie, wcisnął guzik i włączył ciepłą wodę. Tutaj jest to normalne, kiedyś może bym się wkurzał, ale teraz podchodzę do tego na spokojnie. Zdaję sobie sprawę, że panują tu inne zwyczaje i je akceptuję.

Inna jest też tam kultura prezesowania, wasz prezes to ekscentryk?

Mogę powiedzieć, że widać, jak mu zależy na osiągnięciu sukcesu. Potrafi się zdenerwować. Wygraliśmy na wyjeździe i był szczęśliwy, przegraliśmy jednak potem u siebie i był niezadowolony, na przykład mi dostało się po głowie. W trakcie meczu doszło do przepychanek z rywalami, więc prezes przyszedł po spotkaniu, dał mi naganę i kazał iść do szatni przeciwników ich przeprosić. Prezes chce, żeby ten klub był poukładany i dobrze zorganizowany. Jest trochę furiatem, ale ma głowę na karku.

A wchodzi do szatni i rzuca zegarki za wygraną?

Premie są i to fajne. Ktoś mi powiedział, że będę tu żył z premii i to jest prawda. Jak wygrasz mecz i dostajesz premię, to żyjesz nią miesiąc-dwa, a podstawowej pensji w ogóle nie dotykasz. Prezesowi zależy, by nas mobilizować, a premia za wygraną jest najlepszym sposobem.

Kończąc, tak poza sportem: nie nudzisz się w tej Turcji? Z tego co wiem, pojechałeś tam sam.

Rodzina jest ze mną od dwóch dni. Wcześniej wyglądało to tak: trening, hotel, mecz i załatwianie sprawy z mieszkaniem. Trochę się nudziłem, ale nie przyjechałem się tu bawić i imprezować, tylko pokazać i w najbliższym czasie albo pójść do mocniejszego klubu, albo awansować z Adaną do ekstraklasy.

Rozmawiał PAWEŁ PACZUL

Fot. Newspix & FotoPyk

redakcja

Opublikowane 27.09.2018 20:51 przez

redakcja

Weszło
21.07.2021

Podolski zostanie królem strzelców albo zaliczy bramkę sezonu?

Lukas Podolski trafił do Górnika Zabrze i jest to oczywiście piękna historia, tak wyczekiwany powrót do domu, natomiast dalej też musi być coś dopisane. Już na boisku. Nie wystarczy, że Podolski się uśmiechnie i sprzeda parę ładnych zdań. Potrzebne są też bramki, asysty, wpływ na zespół. Wszyscy się zastanawiamy – jak to z Podolskim w […]
21.07.2021
#WeszłoFuksem
14.07.2021

Euro, Copa America, tenis i UFC – czyli jak obłowić się w Fuksiarzu

Euro za pasem, zatem codzienne typowanko też za nami. No chyba, że ktoś lubi typować hokeja w poniedziałek, we wtorek i środę Ligę Mistrzów, w czwartek Ligę Europy, a w weekend Ekstraklasę i między to wplata siatkówkę. Tak czy siak – czas podsumować wasze najlepsze kupony w cyklu “Weszło Fuksem”. Co mamy dzisiaj? UFC, Euro, […]
14.07.2021
#WeszłoFuksem
09.07.2021

Kupon Kowala, tenisowa tasiemka i królowie Euro

“Weszło Fuksem”, to nasz cotygodniowym cykl, w którym bierzemy sobie na tapet pięć najciekawszych (i często wygranych) kuponów z Fuksiarza. Co mamy w tym tygodniu? Potężny kupon potężnego Kowala. Tasiemkę na dwanaście meczów tenisowych. Specjalność zakładu Fuksiarza. No ludzie, czego my nie mamy – tak pytajcie, to będzie łatwiej. Klasyczny zestaw McKupon – czyli pewniaczek, […]
09.07.2021
Fuksiarz.pl - Zakłady bukmacherskie
07.07.2021

Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto w Fuksiarz.pl?

Wszystko ma swój początek. Życie, związek, praca, zajawki. Początek ma też typowanie w Fuksiarz.pl. Wybaczcie ten górnolotny i pompatyczny wstęp – zwłaszcza, że rejestracja w Fuksiarzu jest banalna, prosta, a sam proces zakładania konta niezwykle sprawny. Ponadto u tego bukmachera możecie przejść przez tzw. etap szybkiej rejestracji. No to co? Czas przeprowadzić was przez to […]
07.07.2021
Fuksiarz.pl - Zakłady bukmacherskie
06.07.2021

Fuksiarz kod promocyjny lipiec 2021 + najwyższe promocje!

Z bukmacherami jest tak, że lubimy najbardziej ich wtedy, gdy kupony rozliczane są na zielono. Ale jak wiadomo – nie zawsze tak jest. Natomiast zawsze w Fuksiarz.pl można dostać kody promocyjne na start – to trochę tak, jak gospodarz wita nas ciepłym posiłkiem i smaczną herbatką. No i Fuksiarz w taki sposób was wita w […]
06.07.2021
#WeszłoFuksem
30.06.2021

Taśma miesiąca, Euro 2020 reklamą Fuksiarza i ekspert piłkarsko-tenisowy

Euro 2020 jest fajne. A zarabianie na typowaniu Euro 2020 równie spoko. Więc jeśli można zarobić sobie w Fuksiarzu na tym, że z jednej strony emocjonujecie się turniejem, a z drugiej przytulacie przyjemną sumkę, to zapytajcie autorów kuponów z nowego “Weszło Fuksem”. Czyli naszego cyklu, gdzie pokazujemy wam najciekawsze zakłady poprzedniego tygodnia. Jakich fuksiarzy mamy […]
30.06.2021
Anglia
27.07.2021

Witajcie w Derby County, krainie absurdów

Na froncie stadionu Pride Park umieszczono gigantyczną grafikę przedstawiającą kilku piłkarzy Derby County oraz ich trenera – Phillipa Cocu. Obraz ten przetrwał zwolnienie Holendra, tymczasową robotę Wayne’a Rooneya, podpisanie stałej umowy z Rooneyem i kilka miesięcy pracy rzeczonego. Zdjęto go dopiero na koniec sezonu 2020/21. Witajcie w Derby County, krainie absurdów, krainie przeklętej. Gdy szeregi […]
27.07.2021
Kanał Sportowy
27.07.2021

WESZŁOPOLSCY WRÓCILI! – BIAŁEK, PACZUL, ROKI I SMYK od 14

Wróciła #Ekstraklasa, a wraz z nią #Weszłopolscy! Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski i Damian Smyk omawiają najważniejsze wydarzenia 1. kolejki polskiej ligi! Zapraszamy! 
27.07.2021
Kozacy i badziewiacy
27.07.2021

Nowi w lidze? Prędzej kozacy niż badziewiacy

W trakcie pierwszej kolejki Ekstraklasy siłą rzeczy większą uwagę przykładaliśmy do nowych graczy, wyłapując potencjalnych kozaków i oczywiście badziewiaków. Pierwsze wrażenie nie jest najgorsze – dłuższa kolejka ustawiła się do pierwszej drużyny. Nie tak długa, że jej koniec można stracić z pola widzenia, wystarczą ręce, by wszystkich policzyć na palcach, ale jednak.  Ostatecznie do premierowego […]
27.07.2021
Brama dnia
27.07.2021

Drybling Onomaha czy przewrotka Moreno? | BRAMA DNIA

Wczoraj w “Bramie dnia” bezproblemowo zatriumfował Elton. Dzisiaj mamy dla was natomiast kolejne spektakularne propozycje, choć tym razem akurat niezwiązane z polskim podwórkiem. Skoczymy do Wielkiej Brytanii i do Chin. W podróż zapraszamy was wraz z Gatigo. JOSHUA ONOMAH VS CARDIFF (27.07.2020) Play-offy na zapleczu angielskiej ekstraklasy na ogół przynoszą sporo emocji i generują masę […]
27.07.2021
Weszło
27.07.2021

Kwiaty i koszulki piłkarskie

2002 rok. Hampden Park. Półfinał Scottish Challenge Cup. James Allan podciąga spodenki pod sam pępek. Lewoskrzydłowy szkockiego Queen’s Park właśnie strzelił gola Brechin City. Nic to jednak nie dało i popularne Pająki odpadły z rozgrywek. 2009 rok. Hampden Park. Koncert U2 i Glasvegas. James Allan wychodzi na scenę na godzinę przed Bono. Zdejmuje czarne okulary, […]
27.07.2021
Weszło
27.07.2021

Nie zrobić fikołka

Głupio w boksie poddać się przy bandażowaniu rąk, przed założeniem rękawic i wyjściem na ring. Nie wypada wejść na trampolinę do skakania do wody i zrobić w tył zwrot przed podjęciem jakiejkolwiek próby rzucenia się w dół z jednego, z trzech, z pięciu czy kto-tam-wie-ilu metrów. Kijowo przyjść na mecz ping-ponga bez rakietki. Albo na […]
27.07.2021
Kozacy i badziewiacy
27.07.2021

Nowi w lidze? Prędzej kozacy niż badziewiacy

W trakcie pierwszej kolejki Ekstraklasy siłą rzeczy większą uwagę przykładaliśmy do nowych graczy, wyłapując potencjalnych kozaków i oczywiście badziewiaków. Pierwsze wrażenie nie jest najgorsze – dłuższa kolejka ustawiła się do pierwszej drużyny. Nie tak długa, że jej koniec można stracić z pola widzenia, wystarczą ręce, by wszystkich policzyć na palcach, ale jednak.  Ostatecznie do premierowego […]
27.07.2021
Brama dnia
27.07.2021

Drybling Onomaha czy przewrotka Moreno? | BRAMA DNIA

Wczoraj w “Bramie dnia” bezproblemowo zatriumfował Elton. Dzisiaj mamy dla was natomiast kolejne spektakularne propozycje, choć tym razem akurat niezwiązane z polskim podwórkiem. Skoczymy do Wielkiej Brytanii i do Chin. W podróż zapraszamy was wraz z Gatigo. JOSHUA ONOMAH VS CARDIFF (27.07.2020) Play-offy na zapleczu angielskiej ekstraklasy na ogół przynoszą sporo emocji i generują masę […]
27.07.2021
Prasówka
27.07.2021

Mamrot: Nie miałem poczucia, że wracam za szybko

We wtorkowej prasie szału nie ma. Na pierwszy plan wysuwa się rozmowa z Ireneuszem Mamrotem, ale ona też niczego nam nie urywa.  PRZEGLĄD SPORTOWY Kamil Kosowski jest pozytywnie zaskoczony formą naszych pucharowiczów. Pierwsze zaskoczenia przyszły już na otwarciu nowego sezonu. Za nami prawie cała pierwsza kolejka i jestem zdziwiony formą, którą prezentują nasi pucharowicze. Dotychczas […]
27.07.2021
Weszło
26.07.2021

Wtorek z Weszło FM: ponad osiem godzin z igrzyskami i eliminacje LM

We wtorek na radiowej antenie królować będą Igrzyska Olimpijskie, pierwsze pasmo na żywo potrwa aż do 12:30, a podsumowanie wydarzeń nastąpi w Stanie Igrzysk. Nie zabraknie też relacji z meczu eliminacyjnego Ligi Mistrzów z udziałem Legii Warszawa. Szczegóły znajdziecie poniżej: 07:00 – 10:00 – Olimpijska „Dwójka bez Sternika” – olimpijski radiowy poranek poprowadzą we wtorek […]
26.07.2021
Weszło
26.07.2021

Najciekawiej położone piłkarskie stadiony świata

Piękno jest wartością subiektywną, zależną od wrażeń odbiorcy dzieła. W ostatnim czasie powstało wiele niesztampowych, niezwykle oryginalnych obiektów sportowych, które zachwycają ze względu na wielkość, nowoczesne rozwiązania i niekonwencjonalne elementy architektoniczne. Jednych interesują monumentalne i kultowe stadiony piłkarskie. Drudzy zaś przede wszystkim zwracają uwagę na miejsce usytuowania. Ktoś może fascynować się kameralnymi boiskami wkomponowanymi w […]
26.07.2021
Weszło
26.07.2021

Stan Igrzysk. Zobacz podsumowanie kolejnego dnia zmagań!

Iga Świątek. Siatkarze. Koszykarze. Sporo działo się dziś na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio z udziałem polskich sportowców, więc pora to wszystko podsumować. Zapraszają Wojciech Piela, Kacper Marciniak, Szymon Szczepanik i Sebastian Warzecha. Fot. newspix.pl
26.07.2021
Liczba komentarzy: 119
Subscribe
Powiadom o
guest
119 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

jaadam
jaadam (@jaadam)
2 lat temu

Ojca ksywa to bylo “Kosa” i wszyscy go znali.
Jakuba ksywa to “pizdeczka” i tez go wszyscy znaja.
Do reprezentacji Brzeczka kazdy ma szanse sie zalapac wiec mlody Kosecki tez probuje.
Jestem ciekaw ile odpalil dla Weszlo za ten artykul.
Mam nadzieje ze wiecej niz 30 tys.
A dla Jagi to Kuba moze zrobic minete……

OzjaszGoldberg
OzjaszGoldberg (@ozjaszgoldberg)
2 lat temu
Reply to  jaadam

“Dla” 🙂 musisz być Pan w jakimś innym kraju, bo przecież na Podlasiu nie ma internetu.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  OzjaszGoldberg

Treść usunięta

jaadam
jaadam (@jaadam)
2 lat temu
Reply to  OzjaszGoldberg

Niewazne w jakim kraju mam dostep do internetu ale widze, ze juz sie zainteresowales czy dostales rozkaz od prowadzacego zrobic razwiedku ?

OzjaszGoldberg
OzjaszGoldberg (@ozjaszgoldberg)
2 lat temu
Reply to  jaadam

Tja, za 30 srebrników

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  OzjaszGoldberg

Treść usunięta

podszyszkownik
podszyszkownik (@podszyszkownik)
2 lat temu
Reply to  jaadam

chyba laskę.Po kolei każdemu.

OzjaszGoldberg
OzjaszGoldberg (@ozjaszgoldberg)
2 lat temu
Reply to  podszyszkownik

Zacytuję Pana z Soros’em w awatarze “Ty to za darmo dupy dajesz, Ozjasz. Za słoik ogórków (to za darmo czy za słoik ogórków??? Typowe niezdecydowania dla ameb umysłowych takich jak @chwdl). A Pan napisał, Panie podszyszkownik, że daję laskę. Po kolei i to każdemu, co jest nie prawdą, bo Panu bym nie dał gdyż nie jestem gejem jak Pan. Rozumiem Pana ból, ale doprawdy nie będę robił ze swojego penisa kurwy. Poszukaj Pan oralnych doznań u kogoś innego, Może u Pana Pejsbuk??? Ta aluzja ze słoikiem…do dzieła chłopaki @chwdl,  podszyszkownik właśnie nagrałem wam temat. Nie dziękujcie

MaciekGKS
MaciekGKS (@maciekgks)
2 lat temu

Kosecki chyba czegos nie rozumie. To ze mowi otwarcie o swoich bledach nie sprawia, ze ma nie czuc wstyd gdy o tym opowiada. Wrecz przeciwnie. Zeby to wszystko mialo swoja wartosc to on MUSI SIE TEGO WSTYDZIC!

Urkides
Urkides (@urkides)
2 lat temu
Reply to  MaciekGKS

Ostatnią linia obrony głupka jest “szczerość”. Jak już poczuje się bezradny wobec własnej głupoty, to się pociesza że “przynajmniej jestem szczery”. A kogo to obchodzi? Może książkę o tym napisze?
Ale spokojnie, po 40 -stce jak się ustatkuje, to wróci do formy i wtedy wszystkim pokaże.
Jest mi tym bardziej to pisać, bo bardzo mu kibicowałem, ale dochodzę do wniosku że piłkarze to jednak kretyni i niech się cieszą że przez kilka lat mogą zarabiać a my musimy patrzeć jak kaleczą a potem opowiadają te pierdoły o ciężkiej pracy i wyciąganiu wniosków.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  MaciekGKS

Treść usunięta

Fjardabyggd
Fjardabyggd (@fjardabyggd)
2 lat temu
Reply to  MaciekGKS

A moim zdaniem to on się po prostu usprawiedliwia. Ja to odebrałem mniej więcej tak: “Tak ogólnie to jestem zajebistym piłkarzem. Mam talent i umiejętności, a poważna piłka mnie zweryfikowała tylko dlatego, że nie miałem do niej w pełni profesjonalnego podejścia. Ale zobaczycie! Teraz wezmę się za siebie i jeszcze zrobię karierę!”. Gówno zrobi, bo się nie nadaje. Przytuli kasiorę w Turcji, wróci do średniaka Ekstraklasy albo pójdzie gdzieś na Cypr i tyle z tego będzie. Kadra? Wolne żarty.

Scarecrow
Scarecrow (@scarecrow)
2 lat temu

W Koseckim zawsze fascynował mnie kompletny brak poczucia wstydu, te wszystkie żałosne tatuaże, różowe bluzki, torebki, no ja to bym się za dopłatą w tych kreacjach nie pokazał publicznie a on jeszcze za te ubrania wszystkie grubo płacił

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Scarecrow

Treść usunięta

Nedi81
Nedi81 (@nedi81)
2 lat temu

30 koła w weekend to nie są jakieś wymysły. Przerabiałem, po czasie szkoda w chuj, ale możliwe. Ale szkoda w chuj!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Nedi81

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Scarecrow

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Pazdzioch
Pazdzioch (@veetec)
2 lat temu

Jak ja tej pizdeczki Koseckiej nie trawie!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Pazdzioch

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Pazdzioch

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Pazdzioch

Treść usunięta

fryzjer
fryzjer (@fryzjer)
2 lat temu

A gdzie był ojciec .
Takie doświadczenie w rodzinie i nie skorzystać z niego to dramat

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  fryzjer

Treść usunięta

Rudy z UE
Rudy z UE (@rudy-z-ue)
2 lat temu
Reply to  fryzjer

Jakie znowu doswiadczenie? Pilkarskie i tyle

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  fryzjer

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

dejwid Ildefons dzbankowiak
dejwid Ildefons dzbankowiak (@jaromir)
2 lat temu

Od nieudaczników i psycholi wyzywa drugi jankowiak plusujący swoje komentarze z konta “jacek cieloch”. Niezły sposób na dowartościowywanie się. 🙂 🙂 🙂

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Miszamilion
Miszamilion (@miszamilion)
2 lat temu

Jacek ładny jestes :*

Turbo_Lover
Turbo_Lover (@turbo_lover)
2 lat temu

To niesamowite jakie te piłkarzyki mają siano w głowach. Kosecki przez cały ubiegły sezon w Śląsku Wrocław z trudem ustrzelił 5 bramek (głównie najsłabszym drużynom w lidze), teraz nie potrafi strzelić bramki w drugiej lidze tureckiej, wcześniej nie radził sobie w 2. Bundeslidze, śmie twierdzić, że byłby obecnie w Legii kluczową postacią i marzy o grze w kadrze Polski. Pusty śmiech człowieka ogarnia.

pep pep
pep pep (@pep-pep)
2 lat temu
Reply to  Turbo_Lover

on jest po drugiej stronie, starawy już, 2 klasy gorszy od samego siebie w życiowej formie, nie ma żadnych perspektyw

JesusChristPose
JesusChristPose (@jesuschristpose)
2 lat temu
Reply to  pep pep

ani sianka z premii od prezesa…

WhiteStarPower
WhiteStarPower (@spoxgreq)
2 lat temu
Reply to  Turbo_Lover

Moze on tam nie ma tv z serie A?

anrzejwonrz
anrzejwonrz (@anrzejwonrz)
2 lat temu

Przeczytajcie jeszcze raz. On nie twierdzi, że byłby, tylko mógłby być. Generalnie gwiazdor jakich pełno, brak pokory i wybielanie własnej osoby. Nie wiem na ile wywiad był autoryzowany natomiast końcowa wersja daje nadzieję, że chłopak przynajmniej jest świadomy swojej gry i swoich błędów. Co w kontraście do niektórych tutaj “co to nie ja” wywiadów jest jak najbardziej na mały plus.

Krzysztof.Reperowicz
Krzysztof.Reperowicz (@krzysztof-reperowicz)
2 lat temu
Reply to  anrzejwonrz

Jak by nie tatuś to by chodził najwyżej na wiejskie dyskoteki

JesusChristPose
JesusChristPose (@jesuschristpose)
2 lat temu

per aspera ad astra… więc nie tylko dzięki tacie…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Scarecrow
Scarecrow (@scarecrow)
2 lat temu

do dzisiaj kwiczę w myślach gdy sobie przypomnę jak go kiedyś polscy “eksperci” – zwłaszcza z Canal+, wypychali do Atletico
Nawet jakiś szmatławiec napisał, że do walki włączy się też Valencia i Liverpool
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/374146/kosecki-na-celowniku-atletico-madryt-inne-kluby-tez-sa-zainteresowane
Na taką schizofrenię to powinno się otrzymywać leki bez recepty aby jak najszybciej oczyścić umysł z czadu

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Scarecrow

Treść usunięta

ed
ed (@ed)
2 lat temu

,,ZAINTERESOWANIE to jest kazdym z Warsiółki … Szkoda ze tylko w oczach pismaków z tejże Warsiółki.. . Furmany ,Koseckie ,Wolskie czy tez inne fenomeny Szymanskie… Wszyscy ich chcą i wyrywają se z rąk … A wszyscy i tak kończą w Lechii Gdansk..

lparafiniuk
lparafiniuk (@lparafiniuk)
2 lat temu

a Ty ? Co w życiu osiągnąłeś ? Jak tam Twój kredyt?

jebani hejterzy 🙂

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  lparafiniuk

Treść usunięta

Phelek
Phelek (@phelek)
2 lat temu
Reply to  lparafiniuk

Weź sobie, przygłupie,wygoogluj co to znaczy hejter, potem przeanalizuj sobie “karierę” Koseckiego, dodaj do tego, że ma ojca płkarza, który z niejednego pieca jadł chleb i na koniec zamilknij.

skurminator
skurminator (@skurminator)
2 lat temu

Przecież on w Akademii to pograł może z rok, jest produktem szkółki ojca, Kosy Konstancin.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  skurminator

Treść usunięta

Grimmy
Grimmy (@grimmy)
2 lat temu

Za młodu królowie życia. Koło czterdziestki, a nawet zaraz po trzydziestce, “Sterany, zmielony i zarzygany” – autobiografia i snucie przypuszczeń ‘kim bym to nie był, gdybym jednak nie był taki głupi’. Czy piłkarze jako grupa zawodowa kiedykolwiek się zmienią? Generacje piłkarzy przychodzą i odchodzą, a poziom odmóżdzenia w zasadzie jest constant.

theczarek
theczarek (@theczarek)
2 lat temu
Reply to  Grimmy

Nie każdy tak ma, mniej więcej taki sam procent co wśród innych zawodów. To normalni ludzie i zdarzają się wśród nich intelektualiści jak i ludzie prości i bez wyobraźni, jak Kosecki.

Korniszon
Korniszon (@korniszon)
2 lat temu
Reply to  theczarek

E nie wydaje mnie sie kurde panie. Mam taki jeden egzemplarz w najbliższej rodzinie i znam dobrze środowisko młodych piłkarzy, przynajmniej takich na poziomie okręgówka-3liga. Już od gimbazy byli przepuszczani z klasy do klasy tylko dlatego, że grali w gałe i reprezentowali szkołe na turniejach. Pomijam oczywisty fakt, że klasy o profilu sportowym w których byli, już poziomem nie grzeszyly i uczyły się tam największe tłuki z calej szkoły. Ci którym nie poszło, a była takich większość (głównie kontuzje, w mniejszym stopniu nałogi), teraz ryją w najgorszych fizycznych robotach bo niczego innego nie zdążyli się nauczyć. Życie…

Turbo_Lover
Turbo_Lover (@turbo_lover)
2 lat temu
Reply to  theczarek

Kiedyś myślałem tak jak Grimmy – jakie głupie są te piłkarzyki! Do tej pory czasem mi się to zdarza. Ale ostatnio przekonałem się do tego co mówi theczarek. Głupoli jest w tym zawodzie mniej więcej taki sam procent co wśród innych zawodów. Ja pracuje w branży technicznej, z ludźmi wykształconymi, znającymi czasem po kilka języków i co? Czy można z nimi porozmawiać o kinie, teatrze, literaturze? Otóż zazwyczaj jedynie z bardzo małym procentem. Zdecydowana większość znajomych z pracy w ogóle nie czyta książek, a z filmów ogląda tylko durne seriale w telewizji. Większość rozmów dotyczy tego kto ile zarabia, jaką chatę sobie postawił albo jaką furę sprawił. Żarty często na poziomie fekalnym, a język rynsztokowy. I czym oni się różnią od tych pogardzanych “piłkarzyków”? Prawie niczym. Piłkarze są po prostu bardziej znani i dlatego częśćiej słyszymy głupoty, które opowiadają.

Voitcus
Voitcus (@voitcus)
2 lat temu
Reply to  Turbo_Lover

Różnią się tym, że nie mają tyle pieniędzy i nie dostają ich w tak krótkim czasie. Po prostu piłkarz dostaje nagle np. 100 tys. złotych, jest w telewizji, gra w Legii, Daria Kabała-Malarz jest z nim na “ty”, więc to może zawrócić w głowie.

JesusChristPose
JesusChristPose (@jesuschristpose)
2 lat temu
Reply to  Grimmy

Zawsze jest szansa, że Stano wyda biografię, albo chociaż weźmie w distro…

Phelek
Phelek (@phelek)
2 lat temu
Reply to  Grimmy

Za bardzo uogólniasz. O tych normalnych nie pisze się książek i rzadko pojawiają się w artykułach.

Transilvanian Nosferatoo
Transilvanian Nosferatoo (@transilvanian-nosferatoo)
2 lat temu

Ten teges…

123.jpg
124.jpg
125.jpg
Transilvanian Nosferatoo
Transilvanian Nosferatoo (@transilvanian-nosferatoo)
2 lat temu

Ten teges 2….

126.jpg
127.jpg
129.jpg
Transilvanian Nosferatoo
Transilvanian Nosferatoo (@transilvanian-nosferatoo)
2 lat temu

Ten teges znowu…

128.jpg
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

HWDP
HWDP (@hwdp)
2 lat temu

Sprawdzasz kto komu minusy daje? Albo kto jakie zdjęcia polubi? Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty?

Miszcz Joda
Miszcz Joda (@miszcz-joda)
2 lat temu

Jak ktos ma jeszcze pytanie czemu pilkarzyki maja nasrane we lbach.
Nie dosc, ze zarabia w 2.lidze tureckiej 400 tys eur, to jeszcze oczekuje specjalnej motywacji, zeby moc mecze wygrywac. No ja zesz nie pierdole. To za co pobiera pensje? Odbicie karty na zakladzie?
Gdzies czytalem historie, jak to zarabiajacy pare melonow pilkarz wyklocal sie po wygranym meczu z Prezesem o kilkanascie tysiecy euro “bonusa” – bo przeciez wygrali, a mogli przegrac.

IMG_20180927_213640.png
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Miszcz Joda

Treść usunięta

Miszcz Joda
Miszcz Joda (@miszcz-joda)
2 lat temu

Poczytaj do czego prowadza systemy motywacyjne oparte na bonusach, bo pierdolisz jak potluczony.
Jedynym systemem zblizonym do bonusowego, gdzie zarobki zaleza od wynikow (i ktory dziala) to akord. Dostajesz minimalna podstawe, a reszta jest za wykonana prace.
W pilce noznej natomiast system polega na dawaniu gigantycznej kasy za nic i dorzucaniu bonusow za wykonywanie pracy.
Nie kazdy zostanie mistrzem, nie kazdy mecz uda sie wygrac. Jednak celem kazdego zespolu jest wygrana. Wiec placone powinno byc od wynikow.
W takim Lechu czy Legii powinna byc drabinka: za mistrza 100, za 2-3 miejsce 50, za 4 miejsce 25.
Za wygrana z wyzej notowanym przeciwnikiem lub w derbach 150 inaczej 100, za remis 50, za porazke 10.
A w takim dajmy na to Gorniku vzy Wisle Plock za mistrza 200 a za 6-8 miejsce 50.
I to powinno byc 80%-90% pensji pilkarza. Jak wykonana praca taka zaplata.

PS. Premia byla zwyczajowa (liga bodajze ruska) wiec nic mu sie nie nalezalo wg kontraktu. A jak chcialby to by dal z pensji na dom dziecka. Niestety wuekszosc pilkarzykow jest jak Kosa czy Turbodebil. Wywalic fure kasiory w tydzien na balangii czy hazard zaden problem. A potem problemy z forma i wyplacalnoscia.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

WhiteStarPower
WhiteStarPower (@spoxgreq)
2 lat temu
Reply to  Miszcz Joda

Zielu w Napoli zarabia tyle samo xD a Beres mniej xD

lparafiniuk
lparafiniuk (@lparafiniuk)
2 lat temu

hejt hejt hejt i hejt- wszędzie hejt. Kurwa! Opanujcie się jeden z drugim ! Plujecie jadem i zachowujecie się jak typowe polaki-cebulaki. Może i najmądrzejszy nie jest ale umie kopać piłkę lepiej niż 99,99% nas i zarabia na tym kase o której Wy możecie pomarzyć.

Miszamilion
Miszamilion (@miszamilion)
2 lat temu
Reply to  lparafiniuk

Debil jestes i nie odrozniasz hejtu od krytyki debilnej wypowiedzi. Debil, debil, debil….. Chcialem skonczyc ale… Debil jestes.

lparafiniuk
lparafiniuk (@lparafiniuk)
2 lat temu
Reply to  Miszamilion

jak się kogoś krytykuje przez “x” lat, każde jego wystąpienie i każde zdanie jakie powie a nie zauważa się niczego innego to nie jest konstruktywna krytyka tylko dopierdalanie się. i wyluzuj dupe ba tak jak większość podążasz za modą hejtu na Koseckiego. Może najpierw spójrz na siebie i swoje dokonania/wypowiedzi/czyny zamias hejtować i krytykować.

Miszcz Joda
Miszcz Joda (@miszcz-joda)
2 lat temu
Reply to  lparafiniuk

A co niby Kosecki osiagnal? Lodu na glowe proponuje. Osiagniecia to maja Lewy, Piszczu czy Krychowiak. Takich jak Kosecki to wszedzie pelno. I bynajmniej nie gra w 2.lidze tureckiej przez przypadek. Jakby naprawde umial grac w pilke to by sie stoczyl jak Blaszczykowski czy Mierzej 😉

ed
ed (@ed)
2 lat temu
Reply to  lparafiniuk

To jakis twój dawny narzeczony ?

Miszamilion
Miszamilion (@miszamilion)
2 lat temu

Boze jaka pizda z niego. Pierdoli o niewiedzy zyciu profesjonalnego pilkarza, ze go melanz poniosl, chlopie masz ojca z bagazem doswiadczen – jego jeden melanz to pewnie jak Twoich siedem i Ty pierdolisz ze ktos mial Ciebie pokierowac. Na bank Ci stary mowil, tak jak ja mowie swojemu synowi “nie rob tak, zrob tak wiem co mowie bo to przerabialem” nie sluchales Kosecki to chuj Ci w oko, nie zgrywaj teraz poszkodowanego bo tak fajnie wyjde na tym. Kurwa…. Lelak po prostu jestes niesamowity.

JesusChristPose
JesusChristPose (@jesuschristpose)
2 lat temu

dostajesz premię, to żyjesz nią miesiąc-dwa,

A w Polsce 30 patyków starczało ledwie na weekend :/

Laki Luk
Laki Luk (@maciej-kubacki)
2 lat temu

“Jestem legionistą z krwi i kości, zdarzały mi się słabsze mecze, ale na boisku zawsze zostawiałem sto procent.”

Nie jesteś legionistą z krwi i kości. Jeśli obchodziły Cię inne sprawy, niż wyjść w podstawie w meczu Legii – po prostu nie jesteś.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Kcramsib
Kcramsib (@kcramsib)
2 lat temu

Dzieciak akurat niewinny, że ojciec nieudany… dzieciaka w to nie mieszaj.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Bartek Kiezun
Bartek Kiezun (@bartek-kiezun)
2 lat temu

Kosa to jest Kosa. Mały zadziora. Szybki! Lubię patrzeć na jego grę. Oby jeszcze w Warszawie zagrał.

Krzysztof.Reperowicz
Krzysztof.Reperowicz (@krzysztof-reperowicz)
2 lat temu
Reply to  Bartek Kiezun

Chyba na cymbalkach

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

ed
ed (@ed)
2 lat temu

Szymanski juz w Benfice Cska czy tez Real z Barceloną o niego walczy ?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  ed

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

Mate Usz
Mate Usz (@matidr)
2 lat temu

Kiedy widzę, że jest wywiad z Koseckim, to już wiem, że będą jaja. 🙂 Niesamowite jest to jego samo uwielbienie i mania wielkości. Ostatnio gdzieś też w wywiadzie mówił coś o tym, że w pewnym momencie kiedy grał w Legii był najlepszym piłkarzem ligi 😀 no uśmiałem się w chuj.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  Mate Usz

Treść usunięta

ed
ed (@ed)
2 lat temu

To musiało mi sie pomylic z meczem gdy wszyscy ogladali tylko jego dooope

JuvePerSempre
JuvePerSempre (@juvepersempre)
2 lat temu

Skonczylem czytac po tym jak powiedzial, ze zona i rodzina nie wiedziala o jego wydawaniu kasy ale przepraszal zone i rodzine za to…

Virus
Virus (@virus)
2 lat temu

A w czasach tych imprez nie udzielał przypadkiem wywiadów, że to nieprawda i ludzie wymyślają z zazdrości?

ed
ed (@ed)
2 lat temu

Ciężko chyba o wiekszego głupka …

sztrasburger
sztrasburger (@sztrasburger)
2 lat temu

Od 5-7 lat ta sama spiewka. Jak w Legii był to też opowiadał na każdym kroku że już wydoroślał a w kolejnym wywiadzie okazywało sie że wtedy tak naprawde bylł jeszcze gówniarzem. Mało jest inteligentów wśród kopaczy ale ten ma wyjątkowo szczelnie wypchaną głowe sianem

jeremy
jeremy (@jeremy)
2 lat temu

Przeczytałem ten wywyiad i sam nie wiem, co myśleć. Kto głupszy? Pytający czy odpowiadający. Czy może czytający? Tyle głupot to naprawdę mało kto może opowiadać, w tak krótkim tekście. Czy Paczul (podpisano!!!) nie wybuchnął śmiechem słysząc o jakości jaką dawał w Śląsku, o reprezentacji, o propozycjach z Anglii czy Hiszpanii? No ludzie!!! Gościu odbija się wszędzie gdzie gra w Legii, w ŁKS, w Lechii, w 2 bundeslidze, w Śląsku a robi się z niego gwiazdę, bo co ma tatuaże, jest zabawny??

M.S.
M.S. (@mariusz-szewczyk)
2 lat temu
Reply to  jeremy

nie dlatego, po prostu jest synem Romka.

ruchoporu
ruchoporu (@ruchoporu)
2 lat temu

Kurła jaka obłuda! – Roman Kosecki jak rozmawiał na weszło z Hadajem to mówił, że w Legii nie chcieli Jakuba bo mieli inna wizję czy coś takiego, a prawda była taka, że miał imprezki w głowie i nie trenował jak na zawodowego piłkarza przystało.

Voitcus
Voitcus (@voitcus)
2 lat temu
Reply to  ruchoporu

Wiesz, jedno nie wyklucza drugiego.

Laguna
Laguna (@laguna)
2 lat temu
Reply to  Voitcus

Wywrotowa teoria. Ci, co łączyli granie i imprezowanie, obecnie wydają książki, nachalnie promowane na Weszło.

M.S.
M.S. (@mariusz-szewczyk)
2 lat temu

Wow, Kosa ma nawet lokaja w Turcji 🙂

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu
Reply to  M.S.

Treść usunięta

michalszostak
michalszostak (@michalszostak)
2 lat temu

O Jezu… Kolejny glupi lanser, który przeszedł przemianę… Dajcie żyć…
Właśnie przez takich gości jak on, praktycznie już mi piłka zbrzydla.
Z drugiej strony, nie wiem czy to Legia nie była głupsza, że takiemu kołkowi, dała taki kontrakt.

jimmylennon88
jimmylennon88 (@jimmylennon88)
2 lat temu

Za kilka lat do kupienia na Weszło książka Koseckiego – “Przekoszony”. (Nie wiem czy istnieje takie słowo, ale nasz bohater przeszedł taką przemianę intelektualną, że stać go na wymyślanie nowych wyrazów)

az
az (@az)
2 lat temu

Porównajcie teraz tego gagatka do Jędrzejczyka, który powiedział w wywiadzie w czasach kiedy grał w Rosji że tyle co Kosecki w miesiąc na imprezy on mniej więcej wydaje na życie w rok (chyba tak o pojedynczej premii meczowej 150k mówił) i jak sam stwierdził to dla niego dużo bo mógłby przeżyć za 2k na miesiąc… Takich szanuję, widać chłopak poważnie myśli o życiu i nie chce potem żebrać po ludziach jak Riddick Bowe

OzjaszGoldberg
OzjaszGoldberg (@ozjaszgoldberg)
2 lat temu
Reply to  az

Panu Kubuśowi tata znajdzie zajęcie, po karierze to co się ma martwić

Jan Serce
Jan Serce (@janserce)
2 lat temu

Potwierdziło się wiadome od lat, że Kosecki to zjeb.

Laguna
Laguna (@laguna)
2 lat temu
Reply to  Jan Serce

I to nie jest jego ostatnie słowo.

Detektor
Detektor (@michal-ignatowicz)
2 lat temu

“Wydaję mi się, wydaję mi się”. Po przeczytaniu tego zakonczylem lekture artykulu. Czy szanowny autor skonczyl chociaz gimnazjum?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
2 lat temu

Treść usunięta

podszyszkownik
podszyszkownik (@podszyszkownik)
2 lat temu

Takie dywagacje,,kim bym nie był,gdybym nie był taki głupi,,podoba mnie się to.Była już spowiedż alkoholika,teraz wyjdzie spowiedż głupka.Brawo Weszlo.

Toprano
Toprano (@toprano)
2 lat temu

Weszlo zalatwia transfer powrotny Kubusiowi do ekstraklasy??? MOze juz jakies telefoniki poczynione do taty Romana i Jurka o powolanie na kadre?? za sam artykul i caloksztalt chlopczyna powinien byc skreslony- zmanierowany pieprzony gwiazdorek kt bezczelnie sie kreuje na jakas widoaca postac – kluczowa w Legii, przegrales chlopczyno i tyle….. cale szczescie okazje do ogladania twych niebagatelnych wyczynow maja tylko kibice tureccy a tam nie podskakuj za duzo bo jeszcze wpindol spuszcza… a patyczkowac sie nie beda mlodzieniaszku z rozowa torebka!

Thiago
Thiago (@thiago)
2 lat temu

OMG, ale w komentarzach ból dupy. Tak Was boli te 30tyś na imprezy wydawane? Było go stac to wydawał, proste. Ja lubie Koseckiego: jest wyrazisty, mówi to co myśli, ma swój styl ( o gustach się nie dyskutuje ) i uwazam, ze jest dobrym piłkarzem i szkoda, ze juz go w Legii nie ma.

Suche Info
27.07.2021

Pomocnik Bayernu na kwarantannie

Nie wszyscy zgodnie z planem rozpoczęli przygotowania w Bayernie. Opuści jest Corentin Tolisso. Monachijski klub poinformował, że francuski pomocnik otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i obecnie przebywa na kwarantannie w swoim domu we Francji. Oznacza to, że trener Julian Nagelsmann prawdopodobnie nie będzie miał go do dyspozycji na pierwszą rundę Pucharu Niemiec. 6 sierpnia […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

Alderweireld odszedł z Tottenhamu do Kataru

Toby Alderweireld oficjalnie przechodzi z Tottenhamu do katarskiego Al-Duhail. Kluby osiągnęły porozumienie w sprawie transferu. Według medialnych doniesień kwota transakcji wyniosła 15 mln euro. Obrońca reprezentacji Belgii spędził w Tottenhamie sześć lat po przyjściu z Atletico. Dla klubu z Londynu rozegrał 236 meczów, w których strzelił 9 goli. Żadnego trofeum nie zdobył, ale w 2019 roku […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

Ferdinand: Varane musi być gotowy na to, że w Anglii czasem jest kopanina

Transfer Raphaela Varane’a z Realu Madryt do Manchesteru United jest już praktycznie pewny, więc pierwsi eksperci zaczynają go oceniać. Rio Ferdinand jest dobrej myśli co do Francuza, ale uważa, że jedna rzecz będzie dla niego wyzwaniem.  – Varane będzie musiał zrozumieć, że w Anglii gra się inaczej niż gdzie indziej. Czasami jedziesz do takich miejsc […]
27.07.2021
Anglia
27.07.2021

Witajcie w Derby County, krainie absurdów

Na froncie stadionu Pride Park umieszczono gigantyczną grafikę przedstawiającą kilku piłkarzy Derby County oraz ich trenera – Phillipa Cocu. Obraz ten przetrwał zwolnienie Holendra, tymczasową robotę Wayne’a Rooneya, podpisanie stałej umowy z Rooneyem i kilka miesięcy pracy rzeczonego. Zdjęto go dopiero na koniec sezonu 2020/21. Witajcie w Derby County, krainie absurdów, krainie przeklętej. Gdy szeregi […]
27.07.2021
Kanał Sportowy
27.07.2021

WESZŁOPOLSCY WRÓCILI! – BIAŁEK, PACZUL, ROKI I SMYK od 14

Wróciła #Ekstraklasa, a wraz z nią #Weszłopolscy! Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski i Damian Smyk omawiają najważniejsze wydarzenia 1. kolejki polskiej ligi! Zapraszamy! 
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

“FF” jednak przyzna Złotą Piłkę za rok 2020? Szansa dla Lewandowskiego

“France Football” nie przyznał Złotej Piłki za rok 2020, tłumacząc to zawirowaniami w niektórych rozgrywkach z powodu koronawirusa. W praktyce oznaczało to tylko tyle, że liga francuska nie dokończyła sezonu. Decyzja gazety była powszechnie krytykowana, ponieważ podjęto ją bardzo szybko, na początku całego zamieszania. Siłą rzeczy nie spodobała się ona również w Polsce, bo faworytem […]
27.07.2021
Kozacy i badziewiacy
27.07.2021

Nowi w lidze? Prędzej kozacy niż badziewiacy

W trakcie pierwszej kolejki Ekstraklasy siłą rzeczy większą uwagę przykładaliśmy do nowych graczy, wyłapując potencjalnych kozaków i oczywiście badziewiaków. Pierwsze wrażenie nie jest najgorsze – dłuższa kolejka ustawiła się do pierwszej drużyny. Nie tak długa, że jej koniec można stracić z pola widzenia, wystarczą ręce, by wszystkich policzyć na palcach, ale jednak.  Ostatecznie do premierowego […]
27.07.2021
Brama dnia
27.07.2021

Drybling Onomaha czy przewrotka Moreno? | BRAMA DNIA

Wczoraj w “Bramie dnia” bezproblemowo zatriumfował Elton. Dzisiaj mamy dla was natomiast kolejne spektakularne propozycje, choć tym razem akurat niezwiązane z polskim podwórkiem. Skoczymy do Wielkiej Brytanii i do Chin. W podróż zapraszamy was wraz z Gatigo. JOSHUA ONOMAH VS CARDIFF (27.07.2020) Play-offy na zapleczu angielskiej ekstraklasy na ogół przynoszą sporo emocji i generują masę […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

Niesamowite pudło w lidze argentyńskiej [WIDEO]

W meczu 2. kolejki argentyńskiej ekstraklasy Argentinos Juniors pokonali skromnie Newells Old Boys, ale napastnik gospodarzy Nicolas Reniero i tak schodził z boiska niepocieszony. Wszystko przez swoje niesamowite pudło w doliczonym czasie gry. Nowy snajper Argentinos przejął piłkę, którą zbyt lekko wycofywał obrońca, minął bramkarza i musiał tylko spokojnie posłać futbolówkę do siatki. Kilka metrów, […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

Stępiński jedną nogą w Arisie Limassol

Mariusz Stępiński znajduje się już na ostatniej prostej, żeby zostać wypożyczonym z Hellasu Verona do Arisu Limassol – informują Meczyki.pl. Cypryjczycy zagwarantują sobie prawo pierwokupu polskiego napastnika, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Lecce, dla którego strzelił 9 goli w Serie B. Aris Limassol to beniaminek cypryjskiej ekstraklasy, ale niedawno przejął go rosyjski oligarcha, […]
27.07.2021
Weszło
27.07.2021

Kwiaty i koszulki piłkarskie

2002 rok. Hampden Park. Półfinał Scottish Challenge Cup. James Allan podciąga spodenki pod sam pępek. Lewoskrzydłowy szkockiego Queen’s Park właśnie strzelił gola Brechin City. Nic to jednak nie dało i popularne Pająki odpadły z rozgrywek. 2009 rok. Hampden Park. Koncert U2 i Glasvegas. James Allan wychodzi na scenę na godzinę przed Bono. Zdejmuje czarne okulary, […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

“Wyczyn” w lidze duńskiej: posłał piłkę poza stadion przy rzucie wolnym [WIDEO]

Nie tylko w polskiej lidze zdarzają się absolutnie kuriozalne sceny. W internecie viralem jest już nagranie rzutu wolnego w wykonaniu Emila Holma z duńskiego ekstraklasowca SonderjyskE. Facet dokonał tego, o czym często się żartuje przy okazji fatalnie wykonanych rzutów wolnych. On faktycznie uderzył z wolnego tak źle, że… posłał piłkę poza stadion. Ciekawe, gdzie wylądowała. […]
27.07.2021
Weszło
27.07.2021

Nie zrobić fikołka

Głupio w boksie poddać się przy bandażowaniu rąk, przed założeniem rękawic i wyjściem na ring. Nie wypada wejść na trampolinę do skakania do wody i zrobić w tył zwrot przed podjęciem jakiejkolwiek próby rzucenia się w dół z jednego, z trzech, z pięciu czy kto-tam-wie-ilu metrów. Kijowo przyjść na mecz ping-ponga bez rakietki. Albo na […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

Legia rezygnuje z Jurczenki

Ukraińskie media donosiły o poważnym zainteresowaniu Legii Warszawa Władłenem Jurczenką, któremu skończył się kontrakt w Zorii Ługańsk. Jak jednak donosi Legia.net, temat jest już nieaktualny. 27-letni Ukrainiec na papierze wyglądał całkiem ciekawie. Ma na koncie 18 meczów i 3 gole dla Bayeru Leverkusen, a ostatnio dobrze radził sobie w ojczystej ekstraklasie w barwach Zorii. Mimo […]
27.07.2021
Suche Info
27.07.2021

Cztery transfery Górnika Polkowice

Górnik Polkowice w poniedziałek pozyskał czterech nowych zawodników. Szeregi beniaminka I ligi zasilili Marcin Biernat, Maciej Pałaszewski, Dorian Krakowski i Kajetan Szmyt. Obrońca Biernat w ostatnim sezonie rozegrał 28 meczów dla Miedzi Legnica. To doświadczony pierwszoligowiec. Pomocnik Pałaszewski ma na koncie 36 spotkań w Ekstraklasie dla Śląska Wrocław, ale wiosną grał głównie w trzecioligowych rezerwach. […]
27.07.2021
Prasówka
27.07.2021

Mamrot: Nie miałem poczucia, że wracam za szybko

We wtorkowej prasie szału nie ma. Na pierwszy plan wysuwa się rozmowa z Ireneuszem Mamrotem, ale ona też niczego nam nie urywa.  PRZEGLĄD SPORTOWY Kamil Kosowski jest pozytywnie zaskoczony formą naszych pucharowiczów. Pierwsze zaskoczenia przyszły już na otwarciu nowego sezonu. Za nami prawie cała pierwsza kolejka i jestem zdziwiony formą, którą prezentują nasi pucharowicze. Dotychczas […]
27.07.2021
Weszło
27.07.2021

NAJLEPSZE TRANSFERY DO EKSTRAKLASY 2021/22 | Smykałka #13

27.07.2021
Suche Info
26.07.2021

Milik nie zagra w pierwszym meczu Ligue 1

Arkadiusz Milik jest wielkim pechowcem. Z powodu kontuzji łąkotki był zmuszony opuścić Euro 2020. Kiedy wróci na boisko? Jak informuje Wirtualna Polska, Arkadiusz Milik od półtora miesiąca nie brał udziału w żadnych treningach piłkarskich. Ćwiczył w specjalistyczny sposób, według specjalnej rozpiski, żeby przesadnie nie obciążać łąkotki i nie ryzykować ewentualnych dalszych powikłań. Rehabilitacja ponoć przebiega […]
26.07.2021