Co za weekend… Tragedia!

redakcja

Autor:redakcja

07 sierpnia 2008, 18:18 • 1 min czytania

Reklama

Co liga, to niespodzianki. Numery takie wywijają, że szok. Dlatego na siłę już nic nie szukamy na weekend, bo najgorsze jest jak ktoś się próbuje odegrać. Spokojnie czekamy do środy na mecze LM.

Reklama

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama