To słońce przygrzało ludziom w Legii, czy też zawsze byli zwichrowani?

redakcja

Autor:redakcja

28 czerwca 2008, 02:03 • 1 min czytania

Reklama
To słońce przygrzało ludziom w Legii, czy też zawsze byli zwichrowani?

„Przywieziono Serba, co ma ze dwa metry wzrostu, był rezerwowym w jednej z najgorszych drużyn ligi i przez trzy lata strzelił trzy gole. I na co liczą w Legii? Ł»e nagle strzeli dwadzieścia trzy? Ł»e dotąd grać nie umiał, ale teraz się nauczy? Przyciśnięty przez jakiegoś dziennikarza Marek Jóźwiak mówi: – Ale on ma doskonałe warunki fizyczne i od takich napastników nie wymaga się strzelania goli… No to – za przeproszeniem – k… czego? Zrywania czereśni? Wkręcania żarówek? Usuwania sopli lodu zimą? Czego wymagali od Jana Kollera w reprezentacji Czech? Zawieszania bombek na szczycie choinki?” – to fragment blogu Mr. X, który pastwi się nad transferami warszawskiej Legii. Ma rację czy gada od rzeczy?

Reklama

Przeczytaj nasze blogi– kliknij tutaj

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
3
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama