Szamo pożegnał przyjaciela. PZPN? Czyste skurwysyństwo

redakcja

Autor:redakcja

20 czerwca 2008, 18:46 • 1 min czytania

Reklama
Szamo pożegnał przyjaciela. PZPN? Czyste skurwysyństwo

Grzegorz Szamotulski wrócił z pogrzebu Adama Ledwonia. W nowym wpisie na swoim blogu żegna swojego przyjaciela i krytykuje PZPN. –
Z Austrii przyjechał nawet zawodnik, który z Adamem grał w zeszłym sezonie w Austrii Karnten. Sam znalazł w internecie informacje, gdzie będzie pogrzeb i całą noc jechał, żeby zdążyć na czas. Pytał się ludzi w okolicznych mieścinach i jakoś trafił. Tylko z PZPN nikt nie dotarł. Prezes wolał opalać bladą dupę na basenie i paradować bez gaci. Szczerze? To czyste skurwysyństwo – opisuje.

Reklama

PRZECZYTAJ NASZE BLOGI – KLIKNIJ TUTAJ

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
3
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama